:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Yoldaşı
CaNaT
Mavilere uzaklardan bakan olmadık.mavinin içindeydik,mavi bizim içimizdeydi.aşk bir sarmaşık gibi sarmıştı her yanımızı.yürekliydik,cesurduk aşk için ölünecekse onu da yapardık kuşkusuz.ama aşkımızın kanıta ihtiyacı yoktu.bizi yolumuzdan çevirecek herhangi bir güçte yoktu.yürüdük ve yorulmadık.

Aşkımızı her şeyden üstün kılmayı bildik.ne hayallerimizi bıraktık ne de gerçekten uzaklaştık.bazen yere sapasağlam bastık bazen bulutların üzerine çıktık.kimseye aldırmadık,tek söz söylemedik.madem bu sevda bizimdi,madem aşk her şeyimizdi öyleyse korumak en önemli görevimizdi.koruduk ve bırakmadık.

Korkakların ve ikiyüzlülerin dünyasında bir sevdayı ayakta tutmak kolay değildi elbette.yüreklerimiz kocamandı.en zor anlarımızda yüreklerimize sığındık.birbirimizin içine aktık.el ele idik her zaman.yan yana idik,can cana idik.sıcaktık ve soğumadık.

Birbirimizi olduğu gibi kabul edebilmiştik.farklıların insanı değiştirdiğini biliyorduk.birbirimizi bulduğumuz için tanrıya şükrediyorduk.birbirimiz için yaşamalıydık.sevdikçe hayata daha çok bağlandık.sarıldık ve bırakmadık.

Zaman bu aşkı büyütecek.asırlık bir çınar gibi sağlam kökle salacak toprağa.biz yaşadıkça aşkımızda yaşayacak.ey benim mavi sevdam,umudum,aşk yoldaşım.sana söz bu yürek her atışında senin adını anacak.

*Alıntı*

Ara
MaSaL
Zaman bu aşkı büyütecek.asırlık bir çınar gibi sağlam kökle salacak toprağa.biz yaşadıkça aşkımızda yaşayacak.ey benim mavi sevdam,umudum,aşk yoldaşım.sana söz bu yürek her atışında senin adını anacak.

SmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 10:47 PM