:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir sorum Olucak
Klasted
Kafama takılan garip bir soru var Bizim bir Arkadaş Çok seviyor aynı memlekette oturuyor aynı ünivde okuyorlar okulda görüşüyorlar sık sık ancak çok sevdiği kızın yanına fazla gitmek istiyor ama biraz özlem olsun az özlesin istiyor yani kız ondan sıkılmasın herşey tadında kalsın istiyor haftada 3 4 kez yeter diyor sizce bu sağlıkmı bir fikirmi sizden onay almak istedim,sevgide sıkılma olurmu ?
Ara
okeanos
tamamen saçmalık bence tamam sevgililer diye yapışık ikiz gibide yaşanmaz ama insan sevdiğinden de sıkılmaz yani her an yanında olmasını istediğğin, yanında huzurlu olduğun birinden sıkılacak bi insan tanımadım ben...
Ara
Hasretiim
Fazla Muhabbet sevgiyi azaltir bence.. 7x24 beraber olursan sürekli konusursan adim attigi yerden haberin oluyorsa uzun ömúr olmaz gibime geliyor.. Her gun görüs ama ölcüde olsun,.. Iki kisinin birbirini özlemeleri cok önemli bisey bence.. Özlem varsa eger ozaman sevgide gún gectikce daha fazla cogalir.. Bence Arkadasinin kiz arkadasiyla bunu arasinda konusup halletmesi lazim.. Herkezin duygulari farkli ..
Ara
sitera
hiç düşünme bile abi bunları kendin ol yeter herşey olacağına varır sıkılırsa sıkılır alışırsa alışır..
Ara
# Pè®iM§ii #
Seven İnsan Sıkılmazda Şu Var ;

Ben Mesela Sevgülümle Haftanın 7 günü İş Çıkışında Gelsin Beni Alsın İstiyorum Ama Yapmıyodu Big Grin

Yada İşte Sürekli Telde Konusmak Ama İyikide Yapmıyomus Cünkü Heycan Kalmıyo Herseyini Biliyosun Cicim Ayları Gectikten Sonra Merakın Kalmıyo Ve Şuna İnandımki Azcık Gizem Olucak İliskide Kardesim O Yuzden Hersey Dozunda Ve Heycanlı Bırakmak En Güzeli İyi Yapıyo Arkadasın Begendim Aferim Ona Big Grin
Ara
riukeen
Klasted Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kafama takılan garip bir soru var Bizim bir Arkadaş Çok seviyor aynı memlekette oturuyor aynı ünivde okuyorlar okulda görüşüyorlar sık sık ancak çok sevdiği kızın yanına fazla gitmek istiyor ama biraz özlem olsun az özlesin istiyor yani kız ondan sıkılmasın herşey tadında kalsın istiyor haftada 3 4 kez yeter diyor sizce bu sağlıkmı bir fikirmi sizden onay almak istedim,sevgide sıkılma olurmu ?

haftada 3 4 kez belki .. Big Grin bence hergün her saat daha iyi bi akrep olaraktan görüşümü söledim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:31 PM