:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kar??l?ks?z a?k
AdAmIn1i
Ayhhh Tşkler Öylemiyim Smile
Ara
in_love_girl
anL?yorum seni... i?inden ??kamass?n naparsan yap bi batakL?k gibdir..

uff yorum yapmi?am k?t? oLuorum...

kar??ndakine nekadar de?er wermen gerektiini ii biL.. daha az ac?r can?n..
Ara
escrima
karde? ilk olarak a?k die bi?ey yoktur..a?k nedir biliomsn yaral? taraf?n ?ekti?i ac?d?r.unutmaya gelince kendine ?ncelikle ??le demelisn bana bi zarar weriomu ki weriosa bunu unutmal?y?m..elbette herkes bunu akl?nca s?ler ama kalbine s?z ge?iremez zaten bu ilk ad?m..daha sonra a??k oldu?umn birisi ger?ekten warm? demelisn kendi kendine ve yava? yava? psikolojinde a?k? ?ld?rmelisin bi kz? unutman?n en iyi yolu bi ba?kas?n? bulmakt?r,e?er a??ksa yani ac? ?ekiosa ki ba?ta s?lemi?tim kar??l?kl? a?k die bi?ey yoktur die nese ba?kas?n? bulmada zorlan?cakt?r tamam bulsa bile onu kabullenemz i?in en zor evresi de buudr zaten ama istemeye istemiye yakla?mal?sn ona we zamanla g?r?ceksin ki kar?? tarafa duyd?n a?k yeni tan??t?n ki?inin etkisiyle eski ?zd?rab?n? wermemektedr..bundan bi g?? alarak k?rmal?s?n kalbini ba?l? tutan prangalar?..i?in k?sas? kimkseyi sevmicen bana inan sevgine laik hi? bi k?z yok bu d?nya da sana seni seviyorum dien dillere hi? inanma sende biliosn ki seven y?re?in dili yoktr.ne sevecn zaten ewlenmek i?in birisini mi ar?osn hay?rsa cevab? bak dalgana ciddiye alma hi? bi kz?..
Ara
Karatas
Konu g?zel ... A??l?? yaz?s?da g?zel... Akabinde gelen yorumlardan anlad?g?m ?udur ki; sen zaten aray??lardas?n ...A?k ac?s? ?eken insan hala a??g?m diyen insan ?ah?slarla (bu erkeklerdir yak?n akraba olmayan Smile Fl?rt vari konu?malar yapmaz.
Ara
bilgeis
Karatas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu g?zel ... A??l?? yaz?s?da g?zel... Akabinde gelen yorumlardan anlad?g?m ?udur ki; sen zaten aray??lardas?n ...A?k ac?s? ?eken insan hala a??g?m diyen insan ?ah?slarla (bu erkeklerdir yak?n akraba olmayan Smile Fl?rt vari konu?malar yapmaz.
Confusedmiley5: sizi anlamad?m ben
Karatas
Anlaman için zaman geçmesi gerekiyor zaman geçmesi demek olgunlaşmak demek! Herşey tecrübe ile sabit bilmem anlatabildim mi?
Ara
bilgeis
Tecrübeyle sabit......ben daha tecrübesizim yani SadSad bu sonuca vardınız demek Sad olsun sağolun
Karatas
Burdan öyle görünüyor ... Ne demek siz sagolun ..
Ara
bilgeis
yorumunuz için...katılımınız için...sağolun.
hayal
Bilgecim ben seni anlıyorum Sad üzülme bence
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 04:44 PM