:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MasaLLar Hep Mavidir
CaNaT
Bir gün sen geçmiş zamandın
Bense yanımda anlamlarım
Gezinirken uzaklarda, akşamlarım
Her şey geçer demiştin
Geçmeyen şeyler var şarkılarımda

Günlerce bekledim üzerimde bıraktığın etki geçsin diye... Olmazdı, olmadı da zaten... Ben aşktan korkardım... Korkulan başa gelirmiş, korktum ve geldi başıma... Seni o ilk gördüğüm anda hissettiğim şeyle başa çıkamadım... Geçsin diye bekledim. Geçmezdi bilirdim, geçmedi de zaten...

Aklımda kalan bir anlık bir bakıştı sadece... Ve ben, bir sonraki bakışın için hayaller kurarken yakaladım kendimi günlerce... Günlerce gözlerimi kapadığımda o bakış geldi gözlerimin önüne... Yok saymak istedim olmadı, yapamadım... Geçmeyen şeyler vardı... Sen vardın... Artık masmavi bir masal vardı...

Bir durak var yüreğimde
Beklerken hep geciktiğim
Sürüklerken beni sana mevsimlerim
Her kaçış kendini yakalar
Kaçamadığım şeyler var şarkılarımda;

Kaçtıkça senden, sana yakalandım. Aşktın sen. Kaçtıkça aşktan, mavisi yüreğime bulaştı... Olmazdı artık, yapamazdım... Olmadı, yapamadım, kaçamadım Bu masalı yazmalıydım... Mutlu aşklar da yazılmalıydı. Başladım yazmaya...

Her aşk bir mavi masal, anlatılmayan

Demiş şarkıda.. Şimdi mavi bir masalı yaşıyorken seninle... Tek bir cümle dökülüyor dudaklarımdan... İyi ki sen mavisin. İyi ki bu bir masal Ne olur izin verme, bitmesin bu mavi masal
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Canım`ı YaKtı MasaLLar ~ eRCi 2 381 12-22-2009, Saat: 08:55 PM
Son Yorum: eRCi
  Masallar Anlatılır Gün Biter eRCi 3 426 12-08-2009, Saat: 12:45 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Cân' ımı yaktı masaLLar _AL0n3_ 4 382 06-01-2009, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Başı olmayan, sonu bildik masallar yazılıyor gecelerime.. eRCi 3 485 04-17-2009, Saat: 04:51 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  MasaLLar Hep Mavidir.. Böcük 4 381 12-30-2007, Saat: 06:09 PM
Son Yorum: Böcük

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:49 PM