:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni anLatmamı isteseLeRDi
CaNaT
ßenDen, seni anLatmamı isteseLeRDi, ßiR yüRek anLatıRDım içinDe koskacaman ßiR Dünya, DünyaDa kocaman ßiR FeneR ve sevqi yoLu ayDınLatan.

DeseLeRDi yaz onu; yazaRDım en qüzeL şiiRLeRi DiLsiz istekLeRi Dipsiz kuyu saRınçLaRınDa yuvaRLanan aşkLaRı. YazaRDım paRmakLaRım moRaRıncaya kaDaR yazaRDım, yüReqim yoRuLup DuRuLuncaya kaDaR.

DeseLeRDi çiz onu; çizeRDim Dünyayı, Dünya heR taRaFı yeDi veRen qüLLeRi yeDi Renk açan en mevsimsiz çiçekLeRin açtıqı nakışLı oyaLı özenLi ßiR Dünya ve koRkaRDım kenDi çizDiqim Dünyaya Dokunmaya, koRkaRDım çiçekLeRin yapRakLaRın soLmasınDan.

DeseLeRDi kim O ?
O DeRDim O işte yüReqinDe DeRyaLaRı taşıyıpta tek ßiR DünyaLıya konuşamayan, o sınıRsız sevqi DeRyasınDa yeLken açıp qiDeRken sevqisini utanqaç kişiLiqine qömen ßiRi iDi.

Ve O DeRDim ;
ßeni saßahLaRa kaDaR kenDisini Düşünmek zoRunDa ßıRakan insaFsız ßiRi O konuşsa yüReqinDeki aLLı teßessümLeRDe kayßoLuRDum, konuşsa yanmaDan yıkıLmaDan sönDüRüRDü ßeni DeRDim. SiqaRam kaDaR tiRyakisi oLDuqum içkim kaDaR ßaşımı DönDüRen, qöRmeDiqim kaDaR özLeDiqim, özLeDiqim kaDaR DokunamaDıqım, DokunamaDıqım kaDaR üRkek...

Ve O DeRDim ;
Yaşayıpta yitiRDiqim DeqiL yaşamayıpta ßiLmek isteDiqim, konuşmasını ßekLeDiqim kızıL DuDakLaRına hasRetLenDiqim hasReti iLe eRiDiqim, yanımDa iken ßiLe özLeDiqim qittiqi yoLu kıskanDıqım ayDınLık qünLeRimi aRaDıqım.

O DeRDim...

İsmini haykırdığım, binlerce kez bıkmadan seni seviyorum diyebildiğim canımın canı ömrümün baharı
O Derdim O benim BUSEM
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,008 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 874 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 376 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 323 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 08:27 PM