:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir erkeği çıldırtmanın yolları!
# Pè®iM§ii #
Vay Beee Big GrinBig Grin
Ara
nofearheart
[quote=acemhe]14. İlk öpüştüğünüzde dilinizi boğazına kadar sokun.

Big GrinBig GrinBig Grin[/quo

:yikildim::yikildim: sonuncundan emin olma yalnız arkadaşım herkeste farklı tepki yaratabilir
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:14. İlk öpüştüğünüzde dilinizi boğazına kadar sokun.

Big GrinBig GrinBig Grin

:yikildim::yikildim: sonuncundan emin olma yalnız arkadaşım herkeste farklı tepki yaratabilir

hööönnnk Big Grin nasıl yaniii Tongue
Ara
riukeen
beni sadece sevgilim çıldırtabilir gerçi yanında hep çılgın olurum mart kedileri gibi ama =)
Ara
nofearheart
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hööönnnk Big Grin nasıl yaniii Tongue

Big Grin şöyle yani sen ne demek istediğimi anladın ama yinede anlatıyım arkadaşım ona fransız öpücüğü derler bilmeyen biri yaparsa ters tepebilir dedim.. Fransız kalma olaya Big Grin
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin şöyle yani sen ne demek istediğimi anladın ama yinede anlatıyım arkadaşım ona fransız öpücüğü derler bilmeyen biri yaparsa ters tepebilir dedim.. Fransız kalma olaya Big Grin

fransız kalmam meraklanma Tongue fransız öpücüğü ne ki anlatsana Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
nofearheart
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fransız kalmam meraklanma Tongue fransız öpücüğü ne ki anlatsana Big Grin Big Grin Big Grin

Big Grin anlatmışım ya arkadaşım özü o gerisi anlatılmaz yaşanır Big Grin Big Grin
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin anlatmışım ya arkadaşım özü o gerisi anlatılmaz yaşanır Big Grin Big Grin

ben fransız kalıyorum anlat anlat Tongue
Ara
nofearheart
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben fransız kalıyorum anlat anlat Tongue

Big Grin hmm buna fransız kaldın madem ben sana japon öpücüğünü anlatıyım ne dersin
Big Grin anladın sen onu :yikildim:
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin hmm buna fransız kaldın madem ben sana japon öpücüğünü anlatıyım ne dersin
Big Grin anladın sen onu :yikildim:

:yikildim: deliiiii Big Grin ben çin istiyorum Big Grin hayatımızda önemli bir yere sahipler demi Big Grin

ANLADIN SEN ONUUU Big Grin :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekleri Sinir Etmenin Yolları EyLuLce 9 846 04-13-2022, Saat: 01:53 PM
Son Yorum: wildfang
  ucuza hava atmanın yolları... CReATuRE 1 460 04-01-2022, Saat: 03:47 AM
Son Yorum: wildfang
  Küresel ısınmadan dolayi susuzlugu önlemenin yolları: YasSmin 6 1,136 06-22-2011, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: YasSmin
  Babadan Para Kaçırma Yolları mavisben 7 800 05-27-2011, Saat: 11:35 AM
Son Yorum: YasSmin
  Ey T ürk Erkegi MaSaL 0 349 03-27-2010, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:46 AM