:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cebimde bir misket kadardın, oynadım, kırıldın "de!
acemhe
çekilip bir kenara görünmezliğimde saklanmak istiyorkenvirgull.gif saklamak istiyorken içerleyişimivirgull.gif sen oluyorsun önümü kesen.

gitme der gibi bakma. kalmak için gelmiştim oysa ki. ne oldu elalarına ?

boşver be sevgili. ben kaç yenilgiyi örtbas etmedim ki yüreğimde. kaç gözün aldatmışlığını gördüm de görmedim dedim. kaç çatışmanın ortasında direnmedim. oysa cephanesiz yakalandım gözlerine. sen hiç bilmedin...

vur hadi ! elasına kurşuni bakışlar yükle. ağır yaralasın sessizliğin. olanaksız hayallerim kan kaybetsin.

zaten yetimdim sevgilivirgull.gif ben zaten yetimdim. ki bu yaralarıma nikotin basmayı çoktan öğrendim. ama sakın ola ellerinde gül kırmızısıyla gelme! arada umarsız bir selam belki...

kaç gece ay kırıldı dizlerimdevirgull.gif

yüzümde bakır sarısı tutuklu kaldı.

kaç sürgüne kesildi biletim...

kaç vurgunda nefessiz kaldım.

buzlu cam gibi ufalandı hayallervirgull.gif

imkansızdı...

oysa bilmiyormuydu sanıyorsun bu canımvirgull.gif

cebinde bir misket kadar olduğunu ve oyununda son koz olarak kullanılacak olduğunu.

yetimdim sevgili... alışkındı içimin yıkılmaz dediğim kaleleri. harabelerde harcadığın zamana yandığını biliyorum.

şimdi enkazıma yapmacık hazan sarısı giyinip bakma. zaten yetimdim sevgili! öksüzlüğü de öğrenirim. gidiyorum... ben; isteyerekvirgull.gif bilerekvirgull.gif yavaş yavaş ölüyorum. gitme der gibi bakma şimdi...

benvirgull.gif aradan çekiliyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Keşke”lerimi atıyorum çöpe, İyi ki” lerim cebimde … Hasretiim 1 427 12-30-2010, Saat: 10:57 PM
Son Yorum: history
  Mektup cebimde,Cebim yüreğime yakın... Psycho 3 410 09-01-2007, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: Psycho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:08 AM