:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K?mse Acitmaz ???m
ÇiLeK
Al??sayd?m farkl? olurdum inan, al??sayd?m sensizli?e daha mutlu olurdum.Amade?ilim, yan?yor i?im.Ve hi?bir ya?mur s?nd?remiyor bu yang?n?... Bir umut bekliyorum kendi kendine s?ns?n diye. Ah anlasayd?n beni, ah bilseydin seni ne kadar ?ok sevdi?imi.?imdi yanan, y?re?im de?il a?k ate?i olurdu.Vaz?e?tim beklemekten gelmeyeceksin. Ne ac? bir ger?ek.Kimi koyay?m yerine kiminle avutay?m kendimi? Kimi sen sayay?mda sar?lay?m boynuna? kimin dudaklar?n? ?peyim? kimin elerinin s?cakl???n? hissedeyim?Bukdar ac?mas?z olmamal?yd?n yar,Ben seni b?yle tan?mam??t?m ??nk?.Kocaman bir y?re?in vard? ben o y?rekte oldugum i?in ?ansl?yd?m.?ok seviyordunbeni yada ben ?YLE SANIRDIM. Hi? bitmeycek diye d???n?rd?m, ?yle ya b?y?kt? bizim a?k?m?z, ?zeldi.Hayatta iyi yada k?t? ne varsa hep birlikte payla?acakt?k, birbirimiz i?in ya?ayacakt?k.BA?KALARI ?LE MUTLU OLMA ?HT?MAL? AKLIMIZDAN B?LE GE?MEZD?. Yolumuzu a?k?m?z ayd?nlatacak biz o yolda y?r?yecektik hi? durmadan.
Derken, seni kendine ba?layan o y?rek koyboldu birden... ?imdi y?re?inin yerinde bir ta? var, yoksa bu kadar vurdumduymaz olamazd?n... her giden bahanesini yarat?r her giden ac?mas?zd?r, ama sana konduram?yorum bunu.Kimbilir, belkide sensizli?e kendime konduram?yorumdur. Bu y?zdendirhayk?r???m.Al???lm?yor, sensizlik kabullenilecek bir ?ey de?il. Ac?m b?y?yor bu y?zden. Her ac? ge?er biliyorum ama niye bu kadar uzun s?rd? bu sefer. niye yar? ?l? gibiyim hala? Her ?eyde seni ar?yorum lanet olsun\'\' Madem gidecektin s?ylemeliydin bana sensizli?e nas?l dayan?laca??n?. ?nsan?n y?re?inin yaras?n? at?p gitmesi m?mk?n de?ilki ben yapam?yorum sen yap hadi. Son kez gel yan?m, ??kar y?re?imi yerinden va al g?t?r nereye istersen. At bir kenara ?yle kals?n...
Yok yok, kendi kendinede s?nmeyecek bu yang?n. Ben ya?ad?k?a yanmaya devam edecek i?ten i?ten. En az?ndan bir tesellim var... bundan b?yle hi? kimse yani bir yang?n ba?latamayacak y?re?imde,bir daha yaralayam?yacak beni. Ac?m o kadar derinki, kimse bir daha ACITAMIYACAK ???M?...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler çilek...
Yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:59 AM