:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir KaLbim Konuşur, Birde Mantığım ..
acemhe
Mantık :

GİT.. YÜZÜME ÖYLE BAKMA GİT...HİÇ DURMAvirgull.gifBİR GİDENİN BİRDAHA BU KAPIYA ASLA GİREMİYECEÄžİNİ UNUTMA KAPI ORDA GİT..HİÇ BİRŞEY AÇIKLAMAK ZORUNDA DEÄžİLSİN..SEN BAHANELERİN ARKASINA SIÄžINANALARDAN OLMAvirgull.gifGİT..

KaLp :

((oysa daha doyamadım sana...kokunu yeterince çekemedim içime..yapacağımız ne çok şey vardı..neler planlamıştık..nasıl hayaller kurmuştuk..şimdi ne yapacağım ben? nasıl duracağım ayakta?"kal"desem kalırmısın? nasıl istiyorum yalan bile olsa"bu gidişim zorunluluktan bekle döneceğim" demeni..))

Mantık :

HER AŞK BİTER SENDE GİT..HEM ZATEN BİTECEÄžİ DAHA BAŞTAN BELLİ OLAN BİR AŞKTI BİZİMKİSİ...SEN GİTMESEN BELKİ BİRGÜN BEN GİDECEKTİMvirgull.gifHERKES KENDİ TERCİHİNİ YAŞAR VE SEN TERCİHİNİ YAPTIN.RAHAT OLvirgull.gifGİT..DRAMATİK VEDALARIN KAHRAMANI OLMAYALIMvirgull.gifGİT..

KaLp :

((benim aklım sende kalacak.sadece aklım değil yüreğimde...bitmezdi bizim aşkımız..asla terk etmezdim seni..benliğimi hayatımı varlığımı adamıştım ben bu aşk'a..beni tercih etmeni isterdim..şimdi kimivirgull.gif yada neyi seçtiğinin ne önemi varki artık? ağlayacağım ardından..kahretsin yıkılacağım))

Mantık :

İSTERSEN DOST OLABİLİRİZ..HABERLEŞİRİZ BİRBİRİMİZLE..MUTLU OLMANI İSTERİM BENDE MUTLU OLACAÄžIM MERAK ETME HADİ GİT..HAYATIMIZA BAŞKALARI GİRECEK VE BİZ BELKİDE BİRLİKTE YAŞADIKLARIMIZI HATIRLAMAYACAÄžIZ BİLE...HANGİ YARA KABUK BAÄžLAMAMIŞ HANGİ ATEŞ SÖNMEMİŞ Kİ BUGÜNE KADAR? YAPMAN GEREKENİ YAPvirgull.gifGİT..

KaLp :

((sensiz mutlu olabilir miyim? unutabilir miyim? yaşadığımız onca şeyi silebilir miyim? mümkündeğilvirgull.gifseni içimden çıkartıp atamam...biliyorum hiç bir ilaç iyileştiremiyecek açtığın yarayı..senin mutlu olmanı istediğimde yalan..mutlu olma...benim gibi sende mutlu olma..belki o zamanvirgull.gifyeniden dönersin bana..))

Mantık :

HADİ ZAMAN GEÇİYOR ARTIK GİT..HEM NEDEN SURATIN ASIK? SEVİNMELLİSİN GİTTİÄžİNE..ASLINDA SANA TEŞEKKÜR ETMELİYİM.BENİ BU AŞKIN YÜKÜNÜ TAŞIMAKTAN KURTARDIÄžIN İÇİN.RAHATLADIM BİLİYORMUSUN? UZAMASINA GEREK YOK ARTIKvirgull.gifGİT..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey KaLbİm . . . DarkLady 6 452 04-14-2022, Saat: 07:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Kirik Kalbim Ve Sen!! ÇiLeK 3 355 04-11-2022, Saat: 01:54 PM
  Merhaba Kalbim... MasaL_perisi 33 2,390 04-08-2022, Saat: 06:21 PM
  Birde Yüreğim yazacak..ÖLüm Senaryosunu eRCi 3 331 04-08-2022, Saat: 03:58 AM
  Dil Susar Bazen Y?rek Konusur .. ROSE 16 655 04-06-2022, Saat: 09:53 AM