:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sizce su?lu kim....?
Do?a
16.67%
1 16.67%
?nsanlar
50.00%
3 50.00%
Di?er
33.33%
2 33.33%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savaştan Kaçılır mı?(UYDURULMUŞ HİKAYEDİR...)
isyanbitmez
BU B?L?M FUZUL? YER KAPLIYOR B?RADER. BELK? BAKAN VARDIR AMA EN AZINDAN YORUM YOK. KA? G?N OLDU EN SON YAZALI. 4 G?N. ASLINDA K???SEL MAKALELERLE B?RLE?SE DAHA ?Y? OLUR. ?OK B?R DE????KL?K OLMAZ BENCE. HEM K???SEL MAKALE YAZANLARDA ARTTI SON G?NLERDE. BURASI PEK KULLANILMADI?I G?B? ?U MANTI?A DA CEVAP VERMEK ZOR OLUR. B?R?S? H?KAYE UYDURMAYA YAZSA YA DA K???SEL MAKALEYE AYNI YAZIYI BU BURADA OLMAZ DEMEK ZOR. BEN?M H?KAYEM K???LERDEN ARINDIRILMI? DEY?P ?IKAR MESELA : ) SEN NE D?YORSUN?..........
YARGIÇ
Birader aslında ne var biliyor musun?Hikayeye anket açtım oy kullananlar var,oylarla yorum yapanları kıyasla,yarısı kadar !!! İlginç hani bir oy kullanılmış ama neye ne amaçla kullanılmış bilmek isterdim doğrusu.Neyse sabah sabah iştahımı kaçırdın : ) ne güzel yeni hikayemi yazıyordum.Şaka bir yana kişisel makalelerde inat ettik durduk bak bırakmadık yakasını demekki değerini bilenler çoğalıyor.Kimbilir belki bir sürprizde bu bölüme çıkabilir.Bu arada sana bir teklifim var birlikte bir hikaye yazalım diyorum.Eğer kabul edersen....
Ara
isyanbitmez
Tabİkİ Kabul Ederİm. Nasil Olacak..........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 01:56 AM