:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Sizce su?lu kim....?
Do?a
16.67%
1 16.67%
?nsanlar
50.00%
3 50.00%
Di?er
33.33%
2 33.33%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savaştan Kaçılır mı?(UYDURULMUŞ HİKAYEDİR...)
isyanbitmez
H?KAYE ?OK ?Y?. AMA ASKERL???N? SIHHIYEC? OLARAK YAPMAMI?SIN SANIRIM : ) ??NK? DO?UM ?NCES? KANDAN ?NCE B?R SIVI GEL?R. : ) ASLINDA BEN DE ?OK B?L?YOR DE??L?M AMA B?LD???M BUYDU. H?KAYEYE D?NEL?M. ??L ?Y? B?R SAHNE OLMU?. KA?ANLARA HAK ETT??? ACIMASIZLI?I SUNMU?. YALNIZ ?OCU?UN G?NAHI YOKTU. BUNUN B?L?NC?NDE OLAN YA?LI ADAM B?LE ONA YARDIM ETT? SEN ETMED?N. ?NSAFSIZSIN ??TE : ) BEBE??N ADAMIN EL?NDEN D??MES? ?Y? OLMAMI?.
YERE UZANIP SON G?C?YLE G??S?NDE SAKLAMAYA ?ALI?MASI DAHA G?ZEL OLURDU. BU ?ABASI KADINA YAPTI?I YARDIMI SONUNA KADAR S?RD?RMES?N? G?STERMES? A?ISINDAN D???N?LEB?L?RD?. AMA SAVA?LARIN ACIMASIZLI?I VE ?NSANLI?IN KARMA?ASINI H?KAYE BEN?M D???ND?KLER?MDEN DAHA ?Y? ANLATIYOR............
YARGIÇ
Öncelikle yorum için teşekkür ederim.Hikaye ile ilgili belirtmek istediğim nokta şu;doğum ile ilgili o kadar detay bilemiyorum malesef Smile ancak bir şey itiraf edeyim bir noktaya gelince gerçekten tıkandım.Kadınla adamın karşılaşmasına kadar kafamda tasarladığım birşeydi ancak oraya gelince bir kaç gün düşündüm ne olabilir diye eğer bir Türk filmi senaryosu yazacak olsaydım çocuk şu anda bir kahramandı ancak anlatmak istediğim ile hiçbir ilgisi yoktu.Sonuçta bu kısmı bana daha anlamlı geldi.Aslında dediğin nokta hikayeyi farklılaştırırdı.Birşey dikkatini çektimi bilmiyorum bu hikayede esas karakter diye birşey yok herkes esas olabilir.Eğer senin söylediğin şekilde yazmış olsaydım adam bana göre biraz daha ön plana çıkacaktı gibi geliyor.Neticede acımasızlık konusunu iyi bir şekilde vurgulayabildiyse hikaye bu başarı demektir.Bunu senin yorumunda görmekte benim için ayrı bir başarıdır.Tekrar teşekkür ederim....
Ara
isyanbitmez
ESAS KARAKTER YAPMAK ?STEMED???N HALDE YA?LI ADAMIN ?N PLANA ?IKTI?INI D???N?YORUM. H?KAYEYE ONUNLA BA?LAYIP ONUNLA B?T?RMEN BUNUN B?R G?STERGES? OLAB?L?R. YARDIMA MUHTA? D??MAN B?R KADINA ETT??? YARDIM VE KADININ AKAB?NDE SAHNEDEN ?EK?L??? KADIN KARAKTER?N?N H?KAYEDEN GE?EN B?R SAHNE OLARAK KALMASINA NEDEN OLUP ONU ZAYIFLATMI?............
YARGIÇ
En sonunda onuda öldürüp intikamımı aldım : ) bu arada tespit doğru ne kadar istemesemde ön plana çıkmış...
Ara
isyanbitmez
zaten ne varsa öldürmüşsün. ortada kimse kalmamış. yine güzel bir son olmuş........
YARGIÇ
Valla hep aynı mantık üzerinden gidiyorum sanırım son varsa ölüm vardır.Ölüm yoksa son yoktur.Mutlu son varmı ki?
Ara
isyanbitmez
var tabi ölüm : )........
YARGIÇ
Hehe güzel cevap : ) ben bi porsiyon alabilir miyim ?
Ara
isyanbitmez
kalmadı. elimizde biraz yalnızlık, birazda aşk acısı var. işinize yarar mı?..........
YARGIÇ
Aşk acısı istemem birader adını bile sevmedim : ) ama yalnızlık olur içine varsa geçici birazda rahatlama
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:55 PM