:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manisa/Kırkagaç 6. Jandarma Komando
MorciveT
Arkadaşlarım, kardeşlerim Smile 22 Şubat teslim oluyorum. Allah sonumu Hayır eylesin. Hakkınızı helal edin.

Tolga mucuks anacım Smile
Ara
acemhe
baya yaklaşmış Smile Allah tez zamanda sevdiklerine kavuştursun inşallah... Hayırlı tezkereler Smile
Ara
Qetesh
Komando hıı Tongue

Ne diyelim tez zamanda git gel inş.. Hayırlı teskereler diyelim Smile
Ara
sıla
kısa dönem mi ?? bizim damat da manisa akyazıda jandarma Smile mayısda bitiyo onun sana da hayırlı tezkereler Smile
Ara
MasumSerseri
allah sabır versin kardeş benim safak bu gün 304 Smile
Ara
MasumSerseri
bu arada jandarma süperdir Smile hic takma kafana kardeş git gel ben as.iz im kars sarıkamış da 89/3
Ara
kı@ymı@k=)
Abimmm canımm benden şoför Ahmete selam söyleBig Grin kardeşimi öpüyorum gözlerinden o senin üstünn Big Grin saygıdada kusur etme Big Grin hayırlısıyla git gel kendinide çok özletme. yoksa kırarım kafanıdaa bacaklarınıda Big Grin çok seviyorum ben seniii bunuda hiç unutma bi fotoğrafımın çıktısını all Big Grin bak bak hasret giderr Big Grin özlersin sen şimdi beni oralardaBig Grin
Ara
riukeen
hayırlı olsun (=
Ara
Leader
Olm manyakmısın nesin boşver gitme askere gel istanbula. Ben seni krallar gibi yaşatırım Big Grin
CReATuRE
Zaten istanbulda bu mesut efendi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin mesut aynen konuştuğumuz gibi kafana takma jandarma rahat olur merak etme...Şimdide hayırlı teskereler akrdeşim zaten bikaç güne görüşürüz bi çay içeriz WinkWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:52 PM