:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen bır HİÇ sin...!
siZofreniqH
Sen ;
Gün ışığını demir parmaklıklar arkasından gören bir mahkumsunnokta.gif Prangalara takılmış düşüncelerinnokta.gif Sen yalın ayaklarınla yürüdüğün, ölüm korkusu içinde, feryadları figan etmiş soğuk bir hastahanesinnokta.gif Aslında sen bir hiçsin ve ben ne olduğunu bilmezkennokta.gif

Kimi zaman kalbimdeki haykırışsın, gözlerimde yaş, avuçlarımdan akan kum tanelerinokta.gif Kimi zaman kayan bir yıldız olursun göremediğim, dileğini hiçbir zaman tutamadığım hayal kırıklığımnokta.gifnokta.gifnokta.gif
Sen kırk yılda görebildiğim bir rüya oldun, gözlerimi açtığımda hatırlamadığım acısını içimde sakladığım bir kabusnokta.gifnokta.gifnokta.gif

Sen puslu caddelerin yaşlı,hasta sokakların prensisin belki sen işte o sun hiçbirşey !!!

Sen kimi zaman sevdiğini zannedersin,salında sevdiğini kurtlar sofrasında bırakabilecek kabiliyettenokta.gifnokta.gifnokta.gif Sen asi ; masum bir çocuğun gözyaşlarına öylesine bakan bir kominist, sen kalleş dünyaların sahibisinnokta.gif Sen aslında bir hiçsinnokta.gif

Ve Ben ;
Soğuk kış gecelerinin sessiz çığlığıyımnokta.gif Yatağına uzanan kalbinnokta.gif Ben senin kırk yılda bir görebileceğin rüyaydımnokta.gif Artık seni sana bırakan sahipsiz denizlerin dalgın yakamozunokta.gifnokta.gifnokta.gif

Aslında ben koca bir servetin sahibiyimnokta.gif Yasak güllerin mahkum olduğu kilitli bir bahçe, sahipsiz göklerin tanrısıyımnokta.gif Ben işte buyum sonsuz bir aşkın yaşlanmaz bekçisinokta.gif Ben senin sigarandaki bir tütünüm, dokunamadığın kor bir ateş, ben senin özgürce gezemediğin bir kırım, ayağını basacak olduğunda sana cehennem olannokta.gif Ben seni yakacak kadar ateş, söndürecekkadar temiz bir toprağım, içinde sonsuz köklerini biriktirdiğimyaşlı ağaç, ıssız çöllerin güneşi seninse korkulu gecelerinden pencerenden izlediğim bir yarasanokta.gifnokta.gifnokta.gif

Ben senin içinde yaşadığın yurdun kadar özgür, sen ise hergün aynada baktığın,kaçak sevgilerini evinde sakladığın ve bir insanı derinden yaralayabilen bir tetikçinokta.gif

Sen en güzel duyguların katili ve sen yağmurda ıslanmış tenha bir köşeye çökmüş çaresiz kimsesin bir hiçsin nokta.gif
İŞTE SEN O'SUN KOSKOCA BİR HİÇ !!!!
Ara
||-isyanqar-||
ya neden her msjında bı reklam var okunmuokı yazdıkların dgru durust reklam dolu sayfa?? yda bndemı bölekı acaba:S
Ara
siZofreniqH
valla bende reklam felan yok sen sayfayı yenile istersen reklam içerikli konu eklemedim çünkü.. ?
Ara
||-isyanqar-||
alla alla butun msjlarnda öle ama nyse bakayım:Skzma =)
Ara
riukeen
Tuğbanın kullandığı nokta linke bağlı olduğu için başka bi forumun reklamı gibi oluyor Smile

Şakşukaşakadaşuka beyinlerinize sunar.. Big Grin
Ara
MaSaL
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tuğbanın kullandığı nokta linke bağlı olduğu için başka bi forumun reklamı gibi oluyor Smile

Şakşukaşakadaşuka beyinlerinize sunar.. Big Grin

çok zekisin sen söyleyen olmuşmuyduBig Grineminim olmuşturBig GrinBig Grin
riukeen
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok zekisin sen söyleyen olmuşmuyduBig Grineminim olmuşturBig GrinBig Grin

olmamı çok Big Grin bunu farkedebilenler benden daha zeki diyorm bende Big Grin
Ara
riukeen
aklıma takıldı beyinli arkadaşlarım böyle nokta koymak zahmetli olmuyormu ? (:

kopyala yapıştır olma ihtimali yüksekConfusedmiley10:
Ara
MaSaL
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olmamı çok Big Grin bunu farkedebilenler benden daha zeki diyorm bende Big Grin

çok komiksinBig GrinBig Grin
riukeen
senin imZanda torpil var Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:33 PM