:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belirtisiz Nesne
siZofreniqH
[INDENT]Nasıl olduğunu bilememek sancı olur ışıksız gözlerimde, mırıldanırım adını, gelir ruhunnokta.gif O zaman düşlerim nefes almaya başlar, zamansız tomurcuklanan bir ağaç gibinokta.gif Bir masalda sen ve bennokta.gif Yürüyoruz, elini uzatıyorsun, korkuyorum, tutamıyorum, tutunamıyorum-düşüyorumnokta.gif Aynaya bakıyorum, sensin, kanıyorsun, göz yaşlarım suskun…
[/INDENT]
[INDENT]
Gözlerimizde tuhaf, çocuksu bir mutluluk, yeterdi tutkumuzu anlatmayanokta.gif Geç kalmıştık birbirimize, takvimsiz yaprakların arasında unutulmuş bir gün olduk, sağır ve dilsiznokta.gif
Vuslat hasretiyle ölü toprakta uyuyan ruhlar artık duymaz martıların mavideki yankısınınokta.gif Fısıldayan tüm sözler onların, kimse varamazdı anlamlarınanokta.gif Hiç söylenmemiş, anlatılmamış kırık aynalarda parçalanmış yüzler her bir yana savrulmuş ve ruhumun en savunmasız köşelerine saplanmıştınokta.gif O yollar ki çekip gitmelerdinokta.gif Anlatılamazdı belki ama gidilebilirdinokta.gif Ölü toprakta çöl gibi ; Kum akar zamanı olmayan belirtisiz bir nesne gibi, anlatılamazdı çünkünokta.gif
[/INDENT]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 05:30 PM