:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalbim kanıyor çocuk...
siZofreniqH
Sayfalarındayım karanlığın yinenokta.gifnokta.gifnokta.gif Dışarısı yaz olsa ne olur,benim içim hazan bir sonbahar, hatta koca çetin bir kışnokta.gifnokta.gifnokta.gif Yalnızlığı aldatılarak öğrenen ben yine üzüntünün yapraklarını ıslattığı deftere karalıyor kendininokta.gifnokta.gifnokta.gifSordum durdum her şey koca bir yalandan mı ibaretti, yaşanan her şey, gizli sevişmeler, öpüşmeler, dokunuşlar hepside sadece bir yalandan ibaretmiş meğer ben çok sonradan öğrendimnokta.gif Sanki bir hayalin ortasından, bir rüyanın ortasından fırlayıp en kara düşüme geri döndüm; Azrail’le dostluğumanokta.gifnokta.gifnokta.gif

Nefes alamıyorum artık biliyor musunuz, yalanlar dünyasında –gülüşlerin,sevdaların yalan olduğu şu dünyada – bana yeter oksijen yoknokta.gifnokta.gifnokta.gif Gözlerim ağlamayı bilmezdi, şimdi sürekli nemlinokta.gif Neden diyorum kendi kendime –yalnızlığın inanılmaz çaresizliğinde-, neden,nedennokta.gifnokta.gifnokta.gif Karşılıksız sevdiğim için mi kandırıldımnokta.gifBazen küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi,elinden elma şekeri alınan bir çocuk misalinokta.gifnokta.gifnokta.gif Bütün tatları, umutlarını kaybettim dünyanın ve yanımda olup elimi tutacak, bana sevdiğimi söyleyecek bir hayal kahramanım yok, en büyük hayal kırıklığımdan sonranokta.gifnokta.gifnokta.gif

Kalbimin yerinde olduğu hissediyorum çünkü koca bir ağrı var,hiç geçemeyecek gibi, çıkar beni yerimden diyor sanki bananokta.gifnokta.gifnokta.gif Her şeye boş vermek geliyor içimden,yaşamaya boş vermek, nefes almaya boş vermeknokta.gif Ücra köşeme çekilip orda durmak,unutulmak istiyorumnokta.gif Belki kimse hatırlamazda yeniden üzülmemnokta.gif İçimde bir yerlerde bir şeyler darmadağın oldu ve derinden derine kanıyor kalbimnokta.gifnokta.gifnokta.gifSevmek birini bu kadar mı zor hem de karşılıksız, illaki peşinden mi koşmak gerek sevdanın,neden kendiliğinden olmuyor ki her şey, neden seven daha çıkmadı hani, hep sevdiğini söyleyen neden ızdıraptan başka bir şey getirmiyornokta.gifnokta.gifnokta.gif

Ey çocuk dinle beni, gün gelip sende kandırılacaksın hem de bir hayat boyunokta.gifnokta.gifnokta.gif Avutulacaksın elma şekeriyle, küçük umutlarla bu dünyada nokta.gifnokta.gifnokta.gif Sakın kendini benim gibi kaptırma, hayatta hiç kimse sevilmeyi hak etmez, hepsi bir gün elma şekerini elinden almaya gelecek , sakın kaptırma ve kimseyle hak etmeden onu paylaşmaya kalkışma, seni de ben gibi kandırıp yaşamla küstürürlernokta.gifnokta.gifnokta.gif

Bu dediklerimi kalbim söyledi çocuk,ağırlaşırken yalnızlık nöbetlerimnokta.gifnokta.gifnokta.gif
Ara
MaSaL
Linkleri temizlesende konuyu okusak funda
||-isyanqar-||
demekkı sorun bende dgılmıs ıcımı rhtlattın masal=))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ey KaLbİm . . . DarkLady 6 453 04-14-2022, Saat: 07:18 AM
Son Yorum: wildfang
  **Bir çocuk ağlar içimde susturamammmmm !!!** MasaL_perisi 4 400 04-12-2022, Saat: 03:18 AM
  Kirik Kalbim Ve Sen!! ÇiLeK 3 356 04-11-2022, Saat: 01:54 PM
  Meleğim Kanadın Kanıyor Farkındamısın ÇiLeK 6 335 04-09-2022, Saat: 04:04 AM
  Merhaba Kalbim... MasaL_perisi 33 2,390 04-08-2022, Saat: 06:21 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:03 AM