:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıp Sembol
sıla
57297105a757e24263e07b7a9fb42f4d.jpg

Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar'dan sonra Kayıp Sembol'de insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde... Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası'nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington'a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur.

Kongre Binası'na bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomon'ın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdon'ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir.

Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?...
Ara
Leader
Hayatım o kadar şeyi okutma bana. Sen bana özet geçiver olsun bitsin Smile
sıla
tamam aşkım ben anlatırım sana hem 2 seneye kadar da filmi çıkar sinemaya gider izleriz Smile
Ara
sıla
ee kitapla ilgili kendi yorumumu da yapıyım di mi Big Grin

şöyle ki kitap dün gece 02:30 civarlarında bitti az kalmıştı sonunu okumadan uyuyamadım Tongue kesinlikle ağzınız açık kalcak inanılmaz bir kurgu nasıl bir hayal gücü... inanılmaz başarılı bir macera romanı elinizden bıraktığınız anda aklınız kitapta kalıyo okurken etrafla ilişkiniz kopuyo tamamen kitabın içinde buluyorsunuz kendinizi ben gerçekten çok beğenerek okudum kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum 527 sayfa ama bittiğinde buna değer diyor insan Smile
gerçi bitmeseydi keşke kendimi bir boşlukta hissediyorum Big Grin
bir de şöyle kötü bir tarafı var ben bu adamın kitabını okuyunca uzun bir süre başka bir kitap okuyamıyorum Tongue
Ara
Leader
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin
bir de şöyle kötü bir tarafı var ben bu adamın kitabını okuyunca uzun bir süre başka bir kitap okuyamıyorum Tongue

ohh şükürler olsun Big Grin
sıla
aşkımm noldu yaaa kitap okumamı istemiyo musun Tongue
Ara
Leader
Ya hayatım kitap okuyon evin işlerini aksatıyon hep. Geç saatlere kadar uyumuyon sonra sabah kahvaltıyı geç hazırlıyon falan Big Grin
sıla
aşkolsun hayatım yaaa hem ben geç saate kadar uyumuyodum da sen uyuyo muydun sanki Tongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kayıp Malta Hazinesi - Jürgen Ebertowski Hasretiim 0 403 08-19-2011, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kayıp Gül-Serdar Özkan TutkuM 0 456 11-08-2009, Saat: 01:13 AM
Son Yorum: TutkuM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:46 PM