:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koptum ya bu itiraflara
MaSaL
Fazla kilolarindan sikayet edipvirgul.gif akupunktura gitmeye karar veren tombik anneme babamin yorumu: "Sana bu saatten sonra insaat civisi caksak fayda etmez hanim..." O gunden beri kuslervirgul.gif barismalarini bekliyoruz

Gecen aksam bozuk olan laptopla ugrasirkenvirgul.gif babamin; "Hadi artik bitmedi mi?" lafini her 5 dakikada bir tekrarlamasivirgul.gif annemin; "Sana ne be adamvirgul.gif fisi senin g.tune mi takili?" sorusu ile son bulmustur.

Annem babamin icki icmesine tepki gosterir her zaman. Babam arkadaslariyla icerken bir gun arkadasi "Maydonoz alvirgul.gif yenge anlamaz." demis. Ve gecenin bir yarisi bizi gulme krizine sokan son. Ayakta zar zor duran bir baba ve elinde bir demet maydonoz...Tatliii9.gif

Agriyan dizim icin devlet hastanesine gidip gelirkenvirgul.gif siraydivirgul.gif randevuyduvirgul.gif rontgendivirgul.gif MR'divirgul.gif kan tahliliydi kostururken gunler gecti ve ben sonuclari doktora gosteremeden dizimin agrisinin gectigini farkettim. Tip ilerledi dedikleri bu olsa gerek!XXXXX13.gif

Hayatimda ilk kezvirgul.gif bugun kaslarimi duzelttirmek icin berberimevirgul.gif "Ali Abivirgul.gif bu kaslari duzeltebilir misin?" dedim. "Ne demekvirgul.gif butun ibnelerinkini ben duzeltiyorum zaten." dedi. Peki ben kaslari duzelttirdim mi? Duzelttirdim. Bahsis de biraktim mi? Biraktim. Bir daha Ali Abi'ye gider miyim? Ibnelik degil mivirgul.gif gitmem artik!cilgindil.gif

Babamin karsi komsusu hakkinda yorumu: "Bu adam da cok kilibik. Ben ne zaman balkonu yikasamvirgul.gif o da camasir asiyor." Canim babamvirgul.gif eski kazak erkeklerden kim kaldi senden baska!

Haftanin 5 gunu disaridan yemek isteyenvirgul.gif geri kalan iki gunde de makarna ve tavuk disinda bir sey yapmayi beceremeyen karimvirgul.gif dun aksam Yemekteyiz programina basvuracagini soyledi. Hala guluyorum...
cilgindil.gif
chatlaq
Ahaha~
Teşekkürler Masal Smile
Ara
Qetesh
Harika valla Big Grin

Özellikle şu kaş aldırma olayı.. Big Grin

Tşkler..
Ara
>>€C€<<
süper yhaaaaBig GrinBig Grin

TşKLéR...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  baba mario olursa:D(koptum:D) gurbetci 4 458 04-02-2022, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: wildfang
  sinav sonucu "koptum ya " :D (¯`•._ αѕιρяєη 8 531 12-26-2007, Saat: 12:59 AM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  cocuk sorulari... VALLA KOPTUM YA (¯`•._ αѕιρяєη 5 496 12-25-2007, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: (¯`•._ αѕιρяєη
  şarkı sözleri alt alta :)) koptum ben By LaNeTh 10 861 09-29-2007, Saat: 01:47 PM
Son Yorum: bü$$

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:06 PM