:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Yardim Ed?n Arkada?lar
dedekelle
ya ne bilim benim yorumlarda bişi yoktu ondan söledim ufaklıgız ne yapcan ama adım egemen senin
bilgeis
Smile aşka yaaa egemen şaka yaptım adım bilge
bilgeis
şaka diyemedim...bu kadar olur yaaa Smile
bilgeis
egemen....güzel isim beğendim Smile özgüvenin tam olmalı.bu ada sahip olsam ben öyle olurdum Smile
Leader
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?OK GURURLUYUM YAAA BU GURURDAN NASIL KURTULAB?L?R?M B??? S?YLEY?N YAAAAAAAAAAAAAAAAAASad

Gurur iyi bir?ey. Yapt???n i?ten gurur duymak, o i?in arkas?nda durmak g?zeldir. Fakat senin kast etti?in san?r?m A?k'ta da ?ok gururlusun.

E?er bunu kastediyorsan ?ok ?ey kaybedersin.

?ncelikle A?k'? y?pratan genel unsurlar K?skan?l?k, gurur ve inat t?r.

Peki bu fakt?rlerden nas?l kurtulunur ?

K?skan?l?k: ?ncelikle k?skan?l?ktan kurtulmak i?in partnerine g?venmen gerekir. Zaten e?er ili?kide g?ven yoksa o ili?ki sa?lam temeller ?zerine kurulmam?? demektir.

?nat: ?nattan kurtulmak i?in kaybetmen gerekir. ?nsan inad? y?z?nden bir?ok ?eyi kaybeder. Sonunda kaybedece?ini bilse bile inat yapar ve sonu? h?srand?r. Zamanla kay?plar?n?n ?o?ald???n? anlayan insano?lu mecburen art?k inad?ndan vazge?er ve inat yapamaz. ??nk? belli bir olgunluk seviyesine eri?mi?tir.

Gurur: Gurur en pisidir aralar?nda. Bu kavram asl?nda ki?iye ?zel oldu?u i?in tam olarak yorum yapmak istemiyorum. Davran???n hakk?nda detay verirsen bende yorumda bulunmaya ?al???r?m.

Ama unutmaman gereken birka? konu var. ?nanmak

E?er kendine inan?yorsan emin ol kendini bile de?i?tirirsin.

Kendimen k?sa bir ?rnek vermem gerekirse ben sevmedi?im fakat sevmek zorunda oldu?um birisini kendi kendime zorla sevdirdim. Neden ? Onu sevmem gerekiyordu.. Ne yapt?m peki ? ?lk ba?larda kendimi kand?rd?m. Sonra kendi kendime inand?m. Sonu? ise sevgi oldu. Tabi sen sonunu hi? sorma. H?sran.

Netice itibari ile olmam?? bir eylemin ger?ek olmas?n? istiyorsan ger?ekmi? gibi davran.

Sevgiler,
bilgeis
hayat da beni sevmeli biraz.ben onu sevdikce o benden uzakla??yor sanki.sanki biraz daha d??man oluyor bana.hi? g?zel y?z?n? g?stermiyor ki...ben hayat? seviyorum ama.o beni sevmiyor ki...
€BeRimSin
Bak biraz moral bulmuşsun
bilgeis
YAAAASad NE MORALİ MORAL KİM BEN KİM Sad OFFFFFFFFF OFF
€BeRimSin
Neden ki Gülüyorsun yine ama benim içim kan ağlıyor ne zaman bu foruma gelsem içim yanıyor ayrılamıyorum da çok güzel..
moralin herzaman iyi olsun aman
bilgeis
çok derdim var çok off anam offfffffff

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,930 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 409 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 669 04-13-2022, Saat: 10:30 AM
  yaşamım boyunca aldığım en mükemmel hediyesin bana... eRCi 2 630 04-12-2022, Saat: 12:43 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:28 AM