:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni nesile leylek hikayesi :))
acemhe
Yeni nesile leylek hikayesimsn_happy.gif))

Veled, 'Babacim yaa, ben nasil oldum, cok merak ediyorum" diye israr edince... Adam, "Nasil ossa bunu bu oglana bi gun annatmak durumunda kalacam,eyisi mi simdi izah edim, hazir sormusken, kurtuliym gitsin bu istendeyi dusunur, icinden... "Bak evladim, cok eyi dinne, zira bi daha annatmiyacaam: "Anannan baban, bundan yedi sene evvel, bi 'cyber cafe'de karsilasti. "Bir iki bakistiktan soona bu 'cyber cafe'nin musait bi yerine gectiler... Baban 'memory stick' ile , 'USB' den bi baglanti kurdu... "Anaciin bu firsati eyi degerlendirerek 'memory stick' den bi kac download' endirdi... "Bu dangalak baban da, bir-iki 'upload' yukledi... Ammaaa, " ....heyecandan 'Firewall' kullanmayi unuttugumuz aklimiz başımızageldiginde is isten gecmisti... "Bu raddeden soona da, ne 'delete' edebildik, ne de 'cancel'... "Sonuc olarak da, ortaya felaket bi 'Virus' cikti, dokuz ay soona... "Iste mesele bu kadar basit, benim guzel evladim..." --"Başkalarının hayat hikayesinden ders alın,insan bütün hataları kendisiyapacak kadar uzun yaşamıyor..."
Ara
MaNeSiA
:yikildim: :yikildim:
Ara
acemhe
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim:
:teytey::yikildim::teytey:
Ara
history
Harika ya,bence normalini anlatmak daha basit,bu okadar karmaşık ki...
:A::A::A:
Sad:
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
yeni nesile anlatılcak en güzel yol =)
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Harika ya,bence normalini anlatmak daha basit,bu okadar karmaşık ki...

:A::A::A:

Sad:

evet canım haklısın da ben anlatamam şahsen Big Grin anlatabilcek birini de tanımıyorum Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  smileyin hayat hikayesi :)))) in_love_girl 1 459 04-14-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  foruma yeni gelenlerle geçen diyaloglar süper :)::) happy yeliz 17 1,231 04-13-2022, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: wildfang
  Üniversitelere yeni bölümler xD Xd Patikli_Penguen 9 635 06-08-2009, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: melankolik41
  ingilizceyi yeni öğrenen kişinin yazdığı mektup mutsuz_kı@z 6 656 09-10-2008, Saat: 04:12 AM
Son Yorum: =EdOzAn=
  yeni nesil sigara paketi yazıları *AnGeL_GirL* 15 928 04-09-2008, Saat: 12:55 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:30 PM