:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
örümcek adam imana geldi...
isyanbitmez
aslında diyanetin yapmaya çalıştığı popüler bir çocuk kahramanını kullanarak çocuklara namazı öğretmek ve sevdirmek. bunun yanlış tarafı yok. zaten örümcek kafalı diyenler dıştan değil içten. o yüzden de ne yaparsanız yapın bu yaftadan kurtulamayacaksınız. ama tüm yorumlar güzelmiş. şafi mezhebinde olması, namazının kabul olmayacağı, örümcek kafalı malzemesi. fakat çok kötü olan bir taraf var artık kahramanlarımız bie bizden değil. bu üzüntü verici düşünülmsi gereken bir konu. ama diyanet tutup köroğlu namaz kılmayı öğreniyor diye bir kitap çıkarsaydı. bu sefer işte köroğlu devlete karşıydı. isyancı idi. diye bir mazeret hazırlıyacaklardı. hepimizin sevdiği şey eleştirmek. işin aslı ben de çok seviyorum..........
p£r!k!z!
ewet sevilen kahranam kullanılmış ama bence yanlış .iii kızlar da barby hastası olacak şey mi ki .. bende yanlış ..
Ara
isyanbitmez
erkeklerimiz örümcek adam kızlarımız barby hastasıyken diyanetin zaten uğraşı boşuna. bize nasıl amerikalı olunur onu öğretmeliler. sen de haklısın p£r!k!z! ......
evrensel
barby iyi olurdu ama kıyafetleri uygun olmaz Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sunu sonuna kadar izleyin adam manyaq bence bu +rep hak ediyo yani bana soyle 2 598 04-05-2022, Saat: 04:04 PM
Son Yorum: wildfang
  Adam Olacak çocuk...BeLLiDiR... €BeRimSin 7 482 04-02-2022, Saat: 02:20 AM
  zuhhaaa ve puhhaaaa nasıl geldi günüzmüze:D kardelen_21 6 452 04-01-2022, Saat: 06:12 PM
  burnunu ısıran adam :) eRCi 16 793 04-01-2022, Saat: 10:11 AM
  ingilizcede çığır açan adam:D:D ZencefiL 27 1,633 04-19-2011, Saat: 11:20 AM
Son Yorum: sun fairy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:59 AM