:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dahami Iyi Olacakti!
Alem-i Sı@r
DAHAMİ İYİ OLACAKTİ!

Temel’in karısı, akşam annesini ziyaretten sonra evine gelir. Kocası Temel ile mutfak da
konuşurlarken Temele der ki;
-- Temel bu akşam annemun evinde, benum eski oruç borçlarum içun, kardeşumle yarun
-oruç tutma muzı kararlaşturduk. Temel de karısına der ki;
-- Hanum senun bir oğlun yeni askerden geldi otekisi da yarun askere gidecek. Sen, şimdi sitres
-içindesun ve moralun bozuk. Sen, gel şimdiluk oruç tutma daha sonra tutarsun, der.
Temel bunları karısına anlatırken, karısı da lavaboya doğru yürümeye başlar.
Temelde arkasından yürürken konuşmasını sürdürür ve sanar ki hanımı yan odaya doğru gidiyor.
Halbuki hanımı tuvalete gitmiş ve içeriden kapıyı da, Temel arkasından gelirken kilitler. Temel bir anda şaşırır
ve o içerde Temel dışarıda kalır.
Az sonra karısı tuvaletten çıkar ve Temel ona der ki;
- Ola hanum ben senun ile konuşuyordum, sen beni dinlemedun tuvalete girup kapıyı kilitledun yüzume.
Karısı da Temele der ki;
-- Ola Temel, ben seni dinlerken altuma yapsaydum daha mı iyi olacakti!
-
Fıkranın Yazarı
Alem-i Sır
Ara
TutkuM
Big Grin Temel işte Big Grin

Teşekkürler..
Ara
Alem-i Sı@r
Çok teşekkür ederim gönül dostum, sizin beğeni ve memnun olmanıza karşı bende çok mutlu oldum!
Ara
ahmedinho
bu ne la böle fıkramı olur
Ara
Alem-i Sı@r
ahmedinho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu ne la böle fıkramı olur

Burada bu tür kelimelerle bir daha yorum veya cevap yazma bu şekilde olmaz. Terbiyeni ve karşındakine saygıyı iyi öğren ve ondan sonra terbiyeli, efendice yaz!..
Okuduğun bir yazıyı ne tür olursa olsun, beğen veya beğenme fakat cevabını veya yorumunu terbiye ve ahlaklı bir şekilde yazmalısın. Kimseyle alaycı veya hakaret içeren kelimeler kullanma SAKIN!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:18 PM