:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik Bayram Mesajları
AfrâsyâB
Gömleğiniz Levi's, pantolonunuz Diesel, bayramınız mübarek olsun."

Tanrı'dan su istedik, denizleri; çiçek istedik, kırları; dost istedik bu numarayı verdi...

Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

Bayram bells, bayram bells, bayram all the way"

"Bu gün yüzün öpülmekten solsun, miden 5 kg şekerle dolsun, cüzdanını bücürler soysun, gönlün huzura doysun, bayramınız kutlu ve mutlu olsun"

Biliyorsun, bugün bayram. daha 3 gün bayram devam edecek. ben sadece bugünü kutlamak istemiyorum. Bu bir süreçtir. 4 günlük bir bayramın tamamı mübarek olsun. Sağlık mutluluk dilerim. Tabii mutluluk herkese göre değişir. Seni mutlu eden her neyse onlari dilerim. Yoksa başkalarını mutlu edecek şeylerden sana ne!? Ama sağlık öyle değil. Herkes için benzer anlamlar ifade eder. Daha neler diyebilirim ama, yer kalma

Tatil günlerinizi mutlu bir şekilde geçirmenizi diler iyi bayramlar dilerim.....

"Bayramınızı tevhid-i imaniye ve uhuvvet-i islamiyede ittifaken tevazul ve telaifle tebrik eder alem-i islama, malik-i islama ebediyen saadet niyaz ederim.

Buraları yıkılıyor, nur'dan yıkılıyor
Hergün peşime şeytan takılıyor *
Ben islamı seçtim tercihim doğru
İndir başını hadi secdeye doğru

"Mutluluğunuz Türkiye enflasyonu kadar yüksek, üzüntünüz memur maaşı kadar düşük, geleceğiniz Demirel'in keli kadar parlak olsun. mutllu bayramlar..."

"Telefonum telefonunuzun bayramını en içten dileklerle kutlar, uzun batarya ömürleri diler."

"Cehennemde yanacaksın."

Sayın değerli, sağlam ciğerli, bazen üzüntülü, bazen kederli, su gibi akan, şimşek gibi çakan muhterem varlık, kalbimin en derin köşesinde, gülsuyu şişesinde saklamış olduğum selamlarımı sunar hürmetler ederken, evvela seni, beni, gemideki dümeni, tarladaki dikeni, dünyada olup biteni, gurbette hasret çekeni, baharı yazı, kemanı sazı, bahçedeki kazı, erkeği kız, insandaki nazı, yaratan Allah'tan iyi olmanı diler bayramını kutlarım Smile

Mutluluğunuz Türkiyenin enfrasyonu kadar yüksek,geleceğiniz Demirel in keli kadar parlak,sıkıntılarınız memur maaşı kadar düşük olsun,iyi bayramlar

Sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gökyüzüne, kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar

elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

Bizleyi üzenleyin topu patyasın.
Şekeyi çamuya düssün.
anneleyi onları hep dövsün,
misketleyi kayboysun.
Cay baydayını ellesin ciss olsun.
Disleyi çüyüsün. Sokomeleyi eyisin.
Bayyamda kimse paya veymesin.
Annesi ajina bibey dolduysun,
pisikletinin tekeyi patlasin.
Hastalansın, doktoy amca iyne wuysun.
Geceleyi öcüley kovalasın, molfiksi dolsun..
Oyuncak ayısının göjü cıksın.
Yeye düssün uff oysun,
bu bayyam gününde Allah herkeşe boy fotoylu güynler nasi eyleşin
hafışa kaytına viyüs değmeşin
makiyanın batayyası uzun gitşin
Işıyı bol kadyajı düşgün olsun
Allah dektanşörüne zevay veymesin.
herkeşin bayyami kutlu olsun Smile

Ara
PCKoPaT
Alıntı:Minareden atlarım, bayramını kutlarım.

HehBig Grin yeter işte bu Big Grin uzun msja grek yk Big Grin
Âh be.
Ara
# Pè®iM§ii #
Minareden atlarım, bayramını kutlarım.Tongue

ßencede ßu Yeterde Artar ßile Big GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Herkese o msjı attım Big Grin
Ara
melankolik41
elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

koppp Big Grin Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  msn komik nickleri duygusuz_pamuk 5 330 04-11-2022, Saat: 03:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Thy Komik Konuşmalar :d:d CReATuRE 1 595 04-09-2022, Saat: 02:30 AM
  ünlülerden komik sözler 2 eRCi 7 469 04-04-2022, Saat: 11:31 AM
  ünlülerden komik sözler... eRCi 1 346 04-04-2022, Saat: 11:29 AM