:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kısa rap sözleri
CaNaT
Rap sözleri msn Rap sözleri en yeni rap sözleri
siz hızını alamamış bi geminin tayfasısınız siz eşşek arısının da beteri portakalda bakteri misiniz?
bu dünya terse dönse belki sizle barışırız bu çok zor ihtimaldir =)
Takim elbise onun üniformasi yarin herkesin delikanlisi körfez kan gölü bunu bosver röntgen daha agir basabilir
Bak doldurdum mürekkebimi kalemimle dağları soldurdum ben
Gene de yetmez okyanuslar benim rapime paha biçemez
ben denedim oldu kızlar rap e gelebilir eledi boğdu görebilir açıkara farkı koydum cep delik cepken delik kevgir misin be kardeşlik beni süzebilecek süzgeç olmadı seni delebilir her şey zer geç bile kar etmedi rap kutuyu ben açtım ben çıktım sen kaçtın ablandan ders al rapimizin ömrü aynı yıl zira sen krişi dişle eşli pişli sonra kişne berkemal asayiş kimim işte rap değilmi
İlham perilerim Yorgun ellerim Ve miskin armağan düşüncemin Yanında bir emanetim bu bedene...
Cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa Fayda yok! Bu çok fena... Çare yok! Bu bir bela... Sanki yoktu basta... Hepsi kalsın...
Alemimde Sagopa ve CezaRap için bir pranga...
çaresizlik umutsuzlukla birleşince saldırganlık kaçınılmaz bir hal alır bilakis bunun yerine işine bakıp bir şeyler üretmek...
çalma çırpma azma bölme kırma satma kesme atma fazla kasma yazma
küçücük eller kocakarı gibi dedikodu bir sürüde sapık türemiş enikonu...

İlk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım!
Gel öyle durma Türkçe Rap'e gel anahtar elimde hip hop bir bomba lallalalal kulaklarını tıkama gerçekler ve mikrofon hip hop bir bomba.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,366 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Kısa şiirler duygusuzmelek 0 534 09-17-2009, Saat: 04:54 PM
Son Yorum: duygusuzmelek
  ..: Espirili Komik Aşk Nickleri - Sözleri :.. immOrtaL 3 1,604 12-03-2007, Saat: 12:34 AM
Son Yorum: immOrtaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:16 AM