:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
El cLassico
ѕqρα кJмя
news_manset_resim_4723_real.jpg

G?zler El Classico'da

Avrupa kupalar?ndaki ma?lar?n ard?ndan herkesin g?z? pazar ak?am? oynanacak Real Madrid-Barcelona ma??na ?evrildi. Dev ma? ?zellikle rakibinin 5 puan gerisindeki Real Madrid i?in olduk?a ?nemli. Ge?en hafta Getafe'ye ma?lup olan Real'de bu ma?ta al?nabilecek bir ma?lubiyet ?ampiyonluk umutlar?n?n yine erken t?kenmesine yola?acak.
Defans?n ?nemli ismi Cannavaro yapt??? a??klamada, "Chelsea bize Barcelona'y? nas?l alt edebilece?mizi g?sterdi. Bu oyun tarz?yla onlar? ge?ece?iz" derken, Reyes, kariyerinin ilk dev ma?? i?in haz?r oldu?unu ifade etti. Teknik direkt?r Capello'nun Steaue ma??n?n kadrosunu bozmay? d???nmedi?i belirtilirken, ?zellikle Robinho'nun son ma?taki performasn?n?n ?talyan teknik adam? etkeledi?i belirtiliyor. Real'de Salgado, Cicinho ve cezal? Ronaldo bu ma?ta forma giyemeyecek.
Barcelona cephesinde ise en ilgin? a??klama ba?kan Laporta'dan geldi. Laporta, bu kar??la?mada favorinin Real Madrid oldu?nu s?yledi ve alacaklar? 1 puan?n ?ok iyi oldu?unu ifade etti. Chelsea ma?lubiyeti sonras?nda moralleri bozulan Barcelonal? y?ld?zlardan Deco ise El Classico'nun her?eyden farkl? oldu?unu s?yledi. Barcelona'da tek eksik Samuel Eto'o.
Pazar ak?am? saat 22.00'de Santiago Bernabeu'da oynanacak m?cadeleiyi Perez Burull y?netecek.
Ara
EYVALLAH
ne oldu bu real ya benim faworim chellese (yanlış yazmış olabilir)
Ara
ѕqρα кJмя
ReaL Madrid-Barça maçı bu ..
Ara
EYVALLAH
biliom okudum ben realin hali kotu dedim....ama ben reali sewmiom chellsea faworim deemek istedim kapişşşş
Ara
ѕqρα кJмя
Ya Barça-ReaL maçına Benm favorim Chelsea yazarsan daa nasıL anLiim..?

taam nese..Sen Chelsea yi tudd..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:35 AM