:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kurtulu????
kurtili
sus kis fasla konusma ben gelıcem as sonra 8.kattan asagı atıcam seni dıcem ama o cusseyle beni asagı atarsınBig GrinBig GrinBig Grinmuahahaha
Ara
>As!_M€L€q<
hehehehhe atrımmm aplanıda senii de atrım ehehhehhehhhebak unutma armısda 2 metree varr .... yapsakk.....ehhehehehehehehehheh
kurtili
tamam osaman kapıda bulusuoruz ama ben cebıme tas koycam agır cekım dieBig GrinBig GrinBig Grinmuahahaha
Ara
>As!_M€L€q<
heheheh sende biras yemekk ye fasulye sırığııııııııı........
kurtili
senin gıbım goril almaktansa fasulye sırıgı olmayı tercih ederımBig GrinBig GrinBig Grinmuahahaha
Ara
>As!_M€L€q<
hehhhe gorilmişşş hıhhhhhhhhhh laa adana peşimde laa nee dionn gelmim yanınaa varyaaaaaaaaaaaaa o jole doluu kafandakii saçlarınıı tek tek yolarımmmmmmmmm................
kurtili
tabi tabi hec sorma ne kadar kro varsa hepsi peşinde sana bi siyah kundura hediye etcemBig GrinBig GrinBig Grinmuahahah
Ara
>As!_M€L€q<
Hahahahhhahha Çokkkkkkkkkkkkk Komİksİnn Ablana Sorr Bakemm Ben HeÇÇ Kro Bİrİ İİle ÇikmiŞimm Mii Yavrumm Sen Gİderkenn Ben Gelİodummmmmmmmmmmm............seÇerİmmmmmmmmm.......bİlonnnnnn
kurtili
tabi seçtiklerin bi hafta dayanamayıp gidioBig GrinBig GrinBig Grinmuahaha
Ara
EYVALLAH
cnm karda??m kimin karda?? i?te tabiki benim boyle olmas? do?al yaniBig GrinBig GrinBig Grin
?okgh tal?s?n ulenn
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:43 AM