:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devam et....
MasaL_perisi
Susuyorsun...devam et...

..merak edilmeyen bir y?rek ka? zaman tutunabilir an?lar?n g?ler y?z?ne..? Tutundum, ??rp?nd?m d??memek i?in, u?urumun k?y?s?nda bana uzanan elin yoktu, d??t?m../ susuyorsun...devam et...

Bir zamanlar seni bir u?urumun k?y?s?ndan tuttu?umu ve kurtard???m? s?ylerdin. Buna kar??l?k, ne s?yleyece?ini bilemeyen bir insan?n, sol yan? ?enlenen kad?n rol?n? oynuyordum. Ya?ad?klar?ndan inatla ders almaya ?al??an, her ?eye ra?men sevgiye olan inanc?n? yitirmemi?, k?y?s?ndan deli, ucundan ?ocuk, g?zleri denize girince ye?ile ?alan k???k bir k?z?n tatl? tesellisiydi belki de g?zel s?zler duymak. Seni ger?ekten de kurtard???ma inand?rm??t?n beni.

susuyorsun...devam et...
Her g?zel ba?layan a?klar gibi ?endik, heyecanl?yd?k, beklemedeydik..G?r??ebilece?imiz zamanlar?n ayarlamalar?nda, duvarlara ?entik atan mahkumlar gibiydik. Korkular?n? ilk yenen sen oldun, sen ak?tt?n dudaklar?ndan “seni ?ok seviyorum” kelimelerini. Bense ya?ad?klar?n? ve hatalar?n? tekrarlamak istemeyen ama yine de konu?mak i?in ??ld?ras?ya tetik de duran tela?l? bir y?rektim. Her ?eye ra?men fazla bekletmedim seni. Bir g?n..bekledi?im ama hi? ummad???m bir anda sana bo?ald? dudaklar?m; seni seviyorum, diye...
susuyorsun...devam et...
Bedenimden ?nce beynimi tahrik eden bir adam?n ?ark?s?n? dinliyordum. Bu y?zden ilk kar??la?mam?z, tedirgin iki insan?n kar??la?mas? gibi de?ildi.Her ?eye ra?men, ya?ad?klar?na tez, utanga? bir profil ?iziyordum ama seni seviyordum. Y?re?im yerinden ??kacak gibiydi, y?re?im yerinden ??kt?, sen yerle?tirdin.?zlemlerimi koynunda uyuttum ve sabah?n ???klar? vururken SEN? seyretti?im y?z?n? y?z?mde unuttum.
susuyorsun...devam et...
Yazd???n kelimeleri b?rak, adresime d??en y?z binlerce c?mleden hi? birine s??d?ramad?n beni Yazd???n her sat?rda bir nehir gibi akt?m bilinmezli?ine. Ba?ka bir ?ehirden g?ky?z?ne g?nderdi?in s?cac?k kelimeler benim ?ehrimin denizine d???yordu ve ben her harfi tek tek ??kart?rken derinlerden, parmaklar?ma denizin de?il y?re?inin mavisi bula??yordu. B?t?n ?iirlerini itinayla sakl?yordum ve her a?k’da olas? olan bir biti? ertesinde kullanmak ?zere, mahkeme tutanaklar?na ?iirlerini ?ahit olarak yazd?rabilece?imi biliyordum. ??nk? ?iirlerin ???l?k ???l??a konu?uyorlard? ve ben senin yoklu?unla ?iirlerinle dertle?iyordum.
susuyorsun...devam et...
“Bekle” kelimesiyle bitirdi?in her c?mleyi virg?lle uzatt?m ve bekleyi?lerime s??d?rd?m d???n? kurdu?um gelece?imizi. Suskunlu?u her g?n daha fazla uzat?yordun ve ben tek ba??ma ya??yordum, seninle beraber ellerinden tuttu?umuz ili?kimizi. Giderek uzakla??yordun, daha ?ok susuyordun ve ben bilinmezlerin ortas?nda senin ger?ekte neyin oldu?umu ??renmeye ?al???yordum. Aylar ge?iyordu, .Buna kar??l?k ben de “iyi ki sesin var yoksa bu hasret beni ?ld?recek” diyen adam?n ?l?m haberini bekliyor gibiydim. Her ?eye ra?men bir ?eylere s???nmak ve ac?lar?mdan kurtulmak istiyordum. Ne zaman sana ihtiyac?m olsa, “arad???n?z a?k’a ?u an ula??lam?yor” diyen kad?n?n mutlu sesi yank?lan?yordu kulaklar?mda. Sen sorunlar?nla u?ra??yordun, bense sessizli?inle, sevdamla ve yaln?zl???mla. Sevda, her ?eye tek v?cutmu? gibi g???s germekti. Ben bunu biliyordum, b?yle seviyordum, sense girdi?in ma?aran?n i?inden uzatt???m yard?m elini bile g?rm?yordun.
susuyorsun...devam et...
Herkes seni soruyordu, selam?n? veriyordu, iletemiyordum. Hep b?yle mi ?al?yordu sevdan?n ?anlar?, farkl? oldu?umu d???nd???n bana bile ge?mi?imde b?rakt???m yaral? sevdalar?m? an?msat?yordun. Her ?eye ra?men hi?bir k?t? s?z? yak??t?ramad?m sana. Giderek ?o?alan k?rg?nl?klar?m? itinayla kapatmaya ?al??t?m. Bir g?zel s?z?n yeterdi belki, bekletirdi, sesimi bile duymad?n. Merak edilmeyen bir y?rek ka? zaman tutunabilir an?lar?n g?ler y?z?ne..? Tutundum, ??rp?nd?m d??memek i?in, u?urumun k?y?s?nda bana uzanan elin yoktu, d??t?m..
susuyorsun...devam et...
Bize ait bir ?ok d??? sen yaratm??t?n ve sen yok ettin yine. Birer masal kahraman?yd?k ve masal olarak kald?k, ilerde ?ocuklara anlat?lmak ?zere belki de. Ya?ad???m ve ya?att???m hi?bir ?ey i?in pi?man de?ilim. Hatta bir de te?ekk?r?m var sana, kendimi en g?zel sevilen kad?n gibi hissettirdi?in i?in. Ad? ?st?nde bir bekleyi?ti ya?ad???m, belki bu da bir d??t?, uyand?m, bakt?m ki yoksun, seni d??lerinde b?rakt?m.
susuyorsun...devam et...
Bir a?k’a ka? a?k s??ar diye soruyor bir ?air, ben a?k?ma tek a?k s??d?rm??t?m oysa, bilmeden ismimin bile unutuldu?unu. Sorulmas? gereken sorular tedav?lden kalkt?, ki zaten cevaplar? da sana aitti.Sana de?il, seninle bir ?mr?n d???n? kuran kendime yak??t?ramad?m “ho??a kal” kelimesini. Ama sen, bedeni dar gelse de, almadan fikrimi, elbisesini diktin vedan?n. Bana sadece ortada kalmamak i?in giymek ve gitmek d??t?. Ama gitmek de?il ki ?fkeyle, k?rg?nl?klarla, ac?yla..kendi ?zg?rl???m i?in ba???lad?m seni. Yine de, her ?eye ra?men merak etmiyor da de?ilim; i?indeki hangi sen ger?ekte sevdi beni..?, hangi sen hayk?rd? g?ky?z?ne, sen bende ?m?rl?k olmal?s?n diye..? ve hangi sen bu kadar kay?ts?z kalabildi y?re?ini konu?turan bir kad?n?n y?re?ine..?
susuyorsun...devam et...

susuyorsun....konu?ma...

Ara
YARGIÇ
neyse olan benim diğer taraftaki yoruma oldu ya neyse....
pericim sinirlerim bozuldu yazıyı okuyunca nefret ederim susmalardan sanırım bu konuyu konuşmuştuk eline sağlık....
Ara
YARGIÇ
birde senden ricam konuları o şekilde değiştirmezsen daha güzel olacaktır iki defa açtığın konuyu bize bildirirsen bunu daha kolay hallederiz bu daha güzel olacaktır.
Ara
MasaL_perisi
Uyarı için teşekürler arkadaşım...
Bir daha olursa uygalacağım...söz..
.........................................................
Yorumun için de teşekürler....
Sessiz çığılıklar....
Ara
YARGIÇ
Bende senin ?u e?siz anlay???n i?in te?ekk?r ederim arkada??m....
yinemi sessiz ???l?k!!! bana g?re de?il...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:21 AM