:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noel Baba
Qetesh
[COLOR="Blue"][SIZE="3"]İNGİLTERE'de, postanede çalışan memurlar yılbaşı günü Noel Babaya yazılmış bir mektuba rastlarlar. Noel Baba diye birisi olmadığı için mektubu kendileri açıp okurlar. Mektupta şöyle yazar:

Sevgili Noel Baba. Ben 10 yaşında bir çocuğum. Hiç kimsem yok. Yetimhanede kalıyorum. Diğer arkadaşlarıma birçok hediye geldi ama bana hiç hediye getiren olmadı. Senden üç şey istiyorum. Bana bir kalem, bir kalem kutusu, bir de ayakkabı gönderirsen çok sevinirim.

Memurlar mektubu okuyunca çocuğa acırlar. Kimsesiz çocuğu mutlu etmek ve Noel Babaya olan inancını sarsmamak için, kendi aralarında para toplayıp hediyeleri kendileri almaya karar verirler. Kalem ve ayakkabıyı alırlar, para yetmediği için kalem kutusunu alamazlar. Aldıkları hediyeleri gönderdikten günler sonra çocuktan teşekkür mektubu gelir. Mektup şöyledir:

Sevgili Noel Baba, gönderdiğin hediyeleri aldım. Beni çok mutlu ettin. Ancak gönderdiğin hediyelerden birisi gelmedi. Onu da herhalde postanedeki şerefsizler almıştır. Big GrinBig Grin[/SIZE][/COLOR]
Ara
kanatsı@z_meleq
:d:d::d:d:d:d::d:d:d:d:d::d:d:d
Ara
duygusuzmelek
:yikildim::yikildim:
Ara
TutkuM
Big GrinBig Grin

Teşekkürler.
Ara
Qetesh