:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sa?lar?n...
YARGIÇ
Gece yolumuz bir kav?akta kesi?ti?inde ge?i? ?nceli?i hangimize aitti bir t?rl? karar veremedik seninle.Ne bir trafik ????? ne bir i?aret nede herhangi bir ?ekilde trafi?i y?nlendiren birisi vard?.?kimiz birden ge?meyi denerken hayat kav?a??ndan kar??ya,tam orta noktada ?arp???verdik ans?z?n.Bir daha hi? kopmamacas?na yap??t?k bir birimize.Hayat,kader yada ba?ka bir?eydi belkide ama o g?n olmam?z gerekiyordu orada ve ya?amak gerekiyordu b?t?n olanlar?.Y?re?i pamuk yumu?akl???nda yarim,ellerin yanaklar?mda gezinirken,y?re?imden ?rperirim,t?ylerim diken diken kendimden ge?er y?re?imde esen o e?siz r?zgar?n beni savurdu?u uzak diyarlara u?ar giderim.Her saniye anlaml?d?r bir noktada bana ka? y?zbin as?r ge?se farkeder ki bende ne de?i?tirir sanki.Ben ebediyete kadar senin olmaya yeminliyim.Hani sabah mahmurlu?unda uyan?rs?n ya uzun siyah sa?lar?n boynuma dolans?n isterim.Sen kokan yast?kta senin sa?lar?na dolanmak senin kokunda kaybolmak isterim.Sonra sa?lar?n? taramak isterim mis kokulu d?nya g?zeli o simsiyah uzun sa?lar?n?.?l?mde bile urgan olsun boynuma isterim gece karas? g?l kokulu sa?lar?n...

Ara
kayıp_gölgeler
?ok g?zel ya eme?ine sa?l?kConfusedmiley32: Confusedmiley32: Confusedmiley32:
Ara
YARGIÇ
teşekkür ederim beğenmene sevindim sabah sabah bana birşeyler oldu yazmaya başladım....
Ara
kayıp_gölgeler
sabah sabah yaz?yorsan daha sonra d???nemiyorum yaConfusedmiley17: y?re?ine sa?l?k cidden ?ok g?zel
Ara
YARGIÇ
valla bilemiyorum ne zaman ne yapacağım belli olmuyor teşşekkür ederim aslında bu bölümle pek ilgilenen çıkmaz ya bir kişide olsa önemli olan ilgilenilmesi buda bir başarı bunu içinde ben teşekkür ederim...
Ara
kayıp_gölgeler
rica ederim eme?e sayg?m?z var bizimConfusedmiley2:
Ara
YARGIÇ
evet bu zaten kişilerin farkını belli eden bir özellik tabi bana göre herkesin kendine göre bir değerlendirme şekli vardır...
Ara
EYVALLAH
süper ne diek başkaaa
Ara
YARGIÇ
sağol sağol sağol senin gibi...........
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
....................................
Siyah saçlın sabahları uyandırsın dileğim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:56 PM