:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..mawime.. Ben herg?n?n ?ncesi,sen herg?n?n sonras?..
in_love_girl
hgjlkjl2itbw5.png

Mawim..
Bug?n i?imde senin s?yLemek istedi?im okadar ?ok ?ey warki.. KeLimeLer k?rd???m oLuyor kaLemimin ucunda.Hi?bir?eye s??d?ram?yorum seni. Zaten ne sen s??mak istyorsun ne ben s??d?rmak.. Ka??d?m a??n?yor yaz?p yaz?p siLmekten. Neye benzetsem hep bi yan? eksik kaL?yor. BiLdi?im,,g?rd???m hi?bir?eye benzemiyor bendeki sen. FarkL?... ?ok farkL?.. Ya da bana ?yLe geLiyor.. biLmiyorum.. biLmekte istemiyorum...

Bug?n t?m y?Ld?zLar bizim i?in parL?yor sanki.'..sew,,sew art?k'' diye ba??r?yorLar benim yerime kuLa??na/y?re?ine.. DinLiyormusun onLar? yoka benim y?Ld?zLar?ma kuLak t?kay?p,ba?ka y?Ld?zLaram? weriyorsun kuLa??n?.. BiLmiyorum.. BiLmekte istemiyorum..

SeninLe iLgiLi her?eye yeniden ba?Lam??t?m.. ?yLe diyordum.../?yLe san?yordum../Yeniden demi?tim.. T?m ac?Lardan,,?aresizLikLerden,,sewgisizLikten we ba?L? oLduum bi?ok duygudan bo?anacakt?m.. ?yLe diyordum...
Bug?n farkettim mawim.. Me?er ac?s?z daha bir ?i? sewiLiyormu?,,daha bi umursamaz.. BuLutLarda u?uLuyormu?,,bug?n anLad?m...
Ama ben bundan korkuyorum mawim.. SensizLi?in i?inde bo?uLup gitmekten,,a?k?ma kuma getiriLmesinden korkuyorum.. En tepedeki buLutta ad?n? say?kLarken kendimi yerin dibinde buLmaktan korkuyorum..
BiLmiyorum b?rak?rm?s?n beni... Bo?wer.. Zatn biLmekte istemiyorum...

Ge?en g?n gezerken g?rd???m herkesi seninLe k?yasLamaya ?aL??t?m mawim..Ne mawiLer g?rd?m yoLLarda.. Ne sewdaLar,,ne tutkuLar.. Ama hi? birinde senin tonunu buLamad?m mawim /yada g?zLerime perde ?ekmi?tin mawinden,,g?remedim/.. Kimi fazLayd? bana,,kimi eksik ..Kiminiyse tan?mLayamad?m biLe...
Sen ne tondas?n biLmiyorum mawim..biLmekte istemiyorum...

KaLemimde/y?reqimde d???mLendi keLimeLer demi?tim.. D???mL? haLa mawim.. KaLemimin/y?reimin en derinine kimi zaman,,kimi zamansa en ucunda.. Bendeki senin bi par?as?n? biLe anLatamad?m daha... Yetmiyor lugat?mdaki keLimeLer.. dedimya hep eksik kaL?yor bi?eyLer.. hep eksik..

D??arda ya?mur war mawim
AkL?mda sen..
Y?reim y?reiqinde..
Takwim yaprakLar?n? yap?t?rd?m birbirine
Sensiz ge?mesin g?nLer diye ...
KeLimeLer d???m kaLemimde/y?reimde...
D??arda ya?mur war mawim
akL?mda g?zLerin..
Ben her g?n?n ?ncesi sen her g?n?n sonras?
Bizse bug?ndeydik..
Kahretsin !
Bug?n bitti mawim...sorry10.gif

Seni bug?nk? ya?murdan sonra sewece?im mawim..
G?zLerin ya?murdan sonraki g?k mawisi...

Not:aL?nt? diiL kendi yas?md?r...
Ara
w00w
Döktürmüşsün gene. Paylaşım için teşekkürler..
Ara
in_love_girl
saoL cnm..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:40 AM