:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ramazan Ayına Özel Dualarımız
deli yürek
Evet Arkadaşlar Hepimizin İçinde Ramazan Ayı İçin Güzel Dualar Geçiyordur İşte Bu Düşünce İle İçimizden Geçen Duaları Paylaşabilmemiz İçin Bu Başlığı Açıyorum İlki Benden Olsun İşAllah Hepimiz Yazarız Ricam Alıntı Olmasın Ben Başlayayım...Hergün Bir Dua Ben Ekleyeceğim Sizlerinde Katılımını Bekliyorum Arkadaşlar.

"Rabbim Bu Mübarek Ayda Tuttuğumuz Oruçları Kıldığımız Namazları Ve Yapılan Hayrı Hasenatlarımızı Dergahı İzzetinde Şu Mübarek Ramazan Ayı Hürmetine Kabul Eylesin"
Ara
deli yürek
Subhanerabbiyyel Aliyyil Alel Vehhab

"Bizi Yediren İçiren Ramazan Ayına Ulaştıran Rabbim Sen Rahmansın Rahimsin Bizide Orucunu Hakkıyla Tuıtanlardan Eyle."
Ara
deli yürek
Allah'ım Sen Bizi Ramazana Ulaştırdın Sana Şükürler Olsun Bizlerede Oruç Tutup Cennetine Kavuşmayı Nasip Eyle.

[ses]http://hasanhseyin.asiyurek.tun.googlepages.com/Produce.wmv[/ses]
Ara
deli yürek
Rabbim Şu Mübarek Ayda Senin Rızanı Kazanmak İçin Oruç Tutan Ve İbadet Eden Kullarının Ramazan Ayının Yüzü Suyu Hürmtine Günahlarını Bağışla.
Ara
deli yürek
Allah'ım Bizi Bu Sene Ramazana Ulaştırdığın Gibi Daha Nice Seneler Bizleri Birlik Beraberlik Kardeşlik İçinde Mutlu Huzurlu Ve Bol Sevaplı İftar Ve Sahurlar Geçireceğimiz Ramazan Aylarına Ulaştır Yarabbim
Ara
CaNaT
Amin ........
Ara
deli yürek
Teşekkürler ERCAN Abi.
Ara
deli yürek
Allah'ım Açılan Ellerin Boş Çevirilmeyeceği Şu Mübarek Ayda Bizimde Dualarımızı Kabul Eyle.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ramazan ayının bereketi, nuru üzerinize olsun. halukgta 0 464 07-26-2012, Saat: 01:39 PM
Son Yorum: halukgta
  Tüm Ramazan gecelerini, KADİR gecesi anlayışında geçirmemiz dileklerimle. halukgta 0 445 08-26-2011, Saat: 08:21 PM
Son Yorum: halukgta
  El Vedâ Ramazan, Hoş Geldin Bayram ÐŽeşaren 0 379 09-21-2009, Saat: 05:17 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  'Ramazan-ı Şerif'in Fazileti .. ÐŽeşaren 2 436 09-25-2008, Saat: 07:42 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Ramazan Ayı Özel Bir DUa Daha:Türkçe Ve İçimden Geçenler: *Asİ-yÜrEk* 9 825 09-16-2008, Saat: 06:02 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:23 PM