:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
a??km?? ad? :(:)
EYVALLAH
A?km?? ad?..
Biliyorum Anlayamayacaks?n yine beni.. ??nk? sen ??renememi?sin sevmeyi.yada ??retmemi?ler sana a?k? Birde bu sahte a?klar?n,insanlar?n i?inde sevmekten bahsediyorsun deli gibi!Oysa sen biliyormusunki sevmeyi?
Sen ger?ek sevginin anlam?n? bile bilmezken ben ortaya koyuyorum y?re?imi!Ama sen anlayam?yorsun beni. Sevgim o kadar b?y?kki,
Ben sana yakla?t?k?a sen benden ka??yorsun. sen a?k? ya?amaktan korkuyorsun!Sana uzanan elimi tutmuyorsun. sen benim beni ?zmeyece?ini umdu?um, sevece?ini sand???m, g?zel bi hayalden ?teye gidemedin
kendine iyi bak arkada?. sen benim beni ?zmeyece?ini umdu?um, sevece?ini sand???m, g?zel bi hayalden ?teye gidemedi?im en de?erli varl?ks?n. pardon varl?kt?n!
Biliyorum Anlayamayacaks?n yine beni..??nk? sen ??renememi?sin sevmeyi.yada ??retmemi?ler sana a?k i?in ?lmeyi!Birde bu sahte a?klar?n,insanlar?n i?inde sevmekten bahsediyorsun deli gibi!Oysa sen biliyormusunki sevmeyi?Sevdi?in insan i?in her?eyi feda edebilmeyi.Sen ger?ek sevginin anlam?n? bile bilmezken ben ortaya koyuyorum y?re?imi!Ama sen anlayam?yorsun beni.Sevgim o kadar b?y?kki,
Ben sana yakla?t?k?a sen benden ka??yorsun.Sana kimsenin vermedi?i de?eri veriyorum beni elinin tersiyle itiyorsun.Bana g?re a?k art?k sen demektir.Ve ben a?k?m i?in her?eyi g?ze al?yorum,ama sen a?k? ya?amaktan korkuyorsun!Sana uzanan elimi tutmuyorsun.Y?rekten sevseydin bu hale gelmezdik...

Ho? geldin b?y?k adam d?nyama.
K???k hayallerime,
K???k umutlar?ma.
Sevgiyle s?ms?cak a??lan bir kucak,
Samimi i?ten gelen bi bak??m?? aray???m.
Profilini ?izemiyorum g?remiyorum ama
?zeri buz tutmu? kalbimi ?s?t?cak,
Ba?ucumda duran bir el var biliyorum.
Sevilmek de?ilmi? arad???m,
F?rt?nal? hayat?n sa?a sola savurmas?ndan korkarak,
S???nacak bir limanm??.
Ne senin bana erken,
Nede benim sana ge? oldu?umu d???nm?yorum inan.
Sevginin ba?ka bir boyutunu ya??yorum i?imde..S?S
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Yüreğine ellerine sağlık...
Ara
ROSE
Sen gerçek sevginin anlamını bile bilmezken ben ortaya koyuyorum yüreğimi!Ama sen anlayamıyorsun beni.Sevgim o kadar büyükki...

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM ELİNE SAĞLIK YÜREĞİNEDE SAĞLIK.......
Ara
EYVALLAH
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen ger?ek sevginin anlam?n? bile bilmezken ben ortaya koyuyorum y?re?imi!Ama sen anlayam?yorsun beni.Sevgim o kadar b?y?kki...

TE?EKK?RLER ARKADA?IM EL?NE SA?LIK Y?RE??NEDE SA?LIK.......
?ok g?sel noktay? yakalam???n... rica ederim
Ara
ROSE
evet en anlam katan yerdi............
Ara
Masal_yuzLu
elerine sağlık.

Aşk Aşk aşk Smile

cız eder adamı yavSmile
Ara
EYVALLAH
Masal_y?zL? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:elerine sa?l?k.

A?k A?k a?k Smile

c?z eder adam? yavSmile
bak c?z etti bi yerlerim a?k ac?s? ?eken anlar beniii
Ara
w00w
Teşekkürler paylaşım için
Ara
>As!_M€L€q<
bebeğim o güsel yüreğine sağlıkkkkkkkkk tektanem benm
EYVALLAH
baba damardan girmişin sende benimiktanemsin yaa
Ara