:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Haftalık tatil sonucu..:(
amyleee
herkesin derdi kendine adam akıllı bi sorun olarak görmüyosan girmeyede tenezzül etmiceksin Wink
Ara
riukeen
Benim ki sadece yorum =)
Ara
EndLess
Sen su Arasında 30 yas var dıye sevdıgın .. hatta aılesını karsısına alan ugrunda ölecek kadar seven bu ugurda kımseyı dınlemeyen kız degılmısın..Smile

unutursun gulum unutursun bunuda unutursun.Smile zaten sneınkı ask oLamaz... uc gunde bıırnı unutuyosan koyver gıtsın sızın askınız cebınızde kalsın.SmileSmile

ask deme hoslandım de herkes ınansın.Smile
Ara
riukeen
Alkış.... Smile
Ara
amyleee
brincisi yorumlarımı dikkatli okursan bu çocuk hakkında aşık oldum tarzında hiçbirşey yazmadım evet hklısın aşk dediğin 3 günde olmuyo bu bi zmnlar söylediğin meselelerdede nler olduğunu bilmeden yorum yapma ltfen ben o günden sonra sitede kapattım konuyu hayatımda değil bi insanların sorunlarını dinlerken o insanı tanımadan yargılama yapmazsanız çok daha hoş olur eminim ..
Ara
amyleee
ayrca 3 gün dediğin bi sene geçtii ve hernedense zaten insanlarda öyle bi anlayış varkii ben o konuyu açtıığım zamanlarda herkes ağız birliği etmiş gibi ya olmaz unut bence ya unutman iyi olur çıkar hayatından daha küçüksün başkalarını bulursun derken şmdi söylediğinizi yaptığım için yargılanıp şıpsevdi durumuna düşüyorum söyledkleriniz çelişmiyomu sizce..???
Ara
riukeen
Benim çözüm en güzeli 110 ateşini söndürür Big Grin Dedem seni çağırıyoooooooo Big GrinDDDDDDD Çançinking Big Grin
Ara
nazarboncuqu
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim çözüm en güzeli 110 ateşini söndürür Big Grin Dedem seni çağırıyoooooooo Big GrinDDDDDDD Çançinking Big Grin

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
iLLeth.!
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen su Arasında 30 yas var dıye sevdıgın .. hatta aılesını karsısına alan ugrunda ölecek kadar seven bu ugurda kımseyı dınlemeyen kız degılmısın..Smile

unutursun gulum unutursun bunuda unutursun.Smile zaten sneınkı ask oLamaz... uc gunde bıırnı unutuyosan koyver gıtsın sızın askınız cebınızde kalsın.SmileSmile

ask deme hoslandım de herkes ınansın.Smile

eğer bunlar doğruysa ki yanlıs olduunu sanmıyorum...:yikildim:
Ara
amyleee
dmiii dmiii... şimdii allah bilir küfür yazınca başın göğede ermiştir mal şeyler yazarak kendini ispat ediyosan ne mtlu..!!!!!!!!!!!!
benim hayatım sizin gibileri ilgilendirmezz adam qibi yorum yazana var eyvallahım Smile çözüm üretmeyenlerede ..... Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:39 PM