:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Haftalık tatil sonucu..:(
kı@ymı@k=)
klasik tatil aşklarından biri daha.. belliki arkadaşın canı sıkılmışş zaman geçsin diyede seni bulmuş.. ağır bi durum ama bana kalırsa böyle.. sende zaten aşık değilsinn.. sevmiyosunda. sadece hoşlantı ve uzaklaşmasına karşı oluşan bi takıntı var..diyeceğim o ki çok fazla takma. çünkü bunlar olucaktır daha yaşın küçük hayatına birileri girip çıkıcaktır ve hepsine üzülürsen sen yıpranırsın .. nedense artık bu yaşlarda sürekli bi ilişki peşinde insalar 1 gün sürer 10 gün sürer önemi yok boş kalmasınlar yeter.. demek istediğim şu herkes senle gnlünü eğlendirir bu yaşta o zaman sende aynısını yap sınırlarını bil hayatını yaşa..Smile
Ara
iLLeth.!
snn **** yazdık **** kusura bakma ama 30 yas buyuk birine asık olanada diecek tek lafım odur.
Ara
kı@ymı@k=)
Muradcımm.. çok daha küçüktüü mantıklı düşünemiyodu.. birçok insan öğretmenine hayranlık duyar.. aşk sanar hissettiklerini ama sonra geçer gider.. onunkide böyle bişeydi geçti gitti.. o yüzden ağır konuşmamak lazım
Ara
amyleee
tşkkrler merva ablacım =)
evet belki haklısın saçma bişeydi yaptığım ama tekrar söylüyorum lütfen beni tanımadan bu kadar ağır yorumlar yapma o zamanlar yaşadıklarım boşlukta olduğum zamanlar böyle bi hata yaptım önemli olan ypılan hatanın farkına varılmasıı kii bnu farkettm ve merve ablamın desteğiyle atlattım bnu ..
Ara
sıla
Yaşadığı her ne olursa olsun herkesin hayatı kendinedir. sana ters de gelse eğer yoruma gerek görmüyosan okuduğun konu hakkında cevap verme zorunluluğunuz yok. lütfen aranızda konuşmalarınızda ve yorumlarınızda daha seviyeli olun!
Ara
CReATuRE
Ya ben anlamıyorum bazı insanları,hayatın her safhasında çoğumuzda bu olmuştur kimisi öğretmenine , kimisi komşusuna , kimisi patronuna vs...örnekleri çoğaltmak mümkün platonik olarak aşık olmuştur tabiki olmayanlarda vardır...

Burada birilerini yerin dibine sokmak laf söyleyerek bozmaya çalışmak kapak etmek gibi düşünceleri uygulayınca elinize ne geçiyor anlamıyorum,üçbeş yıl öncesine kadar çıkıp burda bir derdini paylaşmış ve şuan kendiside biliyor şuan için o yaptığının yanlış olduğunu,şuan içinse durum farklı olabilir,birinden hoşlanmış olabilir ve bu kız sizi insan yerine koyup düşüncenize danışıyor ama bi kaç tane stand-up'çı çıkmış işin dalgasına bakıyorsunuz...

Konu için kimse çıkıpta yorum yapmayın yada şöyle yorum yapacaksın demiyor ama sizde biraz daha saygılı olabilirsiniz bu insanlara,hiç yoktan kırmadan incitmeden yorum yapabilrsiniz...

Bu yazımdan sonra gene çıkıp tartışma ortamı yaratacak birileri elbet olacak onlarında yazılarına gereken cevap verilir...

SAYGILAR...
simay
aşkın zamanı..mekanı..günü olmaz..bir saniyelik bir bakış dahi aşka götürür insanı..bence yorum yapılırkende karşılıklı incitmemek gerekir birbirimizi...arkadaşın 1 sorunu var ve yardım bekliyor...bence açık ve net sor karşındaki kişiye ançak bu şekilde bulabilirsin doğruyu..senin baktığın gözde bakmıyorsa sana ve sevgine...ozaman yapacağın bir şey yok..zamana bırakırsın zaman unutturu bazı şeyleri..
Ara
amyleee
haklısın canım bazen tek bi bakış yetiyor bazı şeyler için.. ilk gördüğümde tanımıyor hakkında bişey bilmiyordum hıı hoş çocukmuş deyip geçiyodum ama sorasında bitmedi bu hoşlanma ve son gün bi şeklde aldım telefon numarasını araştırdım adını soyadını nerde okuduğunu nerde yaşadığını sevip sevmediklerini kısaca tüm şeyleri araştırıp buldum Smile kabul etmeme sebebi benmle tanıştığı yerde geçen sene birisiyle tanışmış ve o da o kızdan hoşlanmış ..Kader Smile şimdi onunla değil ama çok yakın arkadaşlarıyla konuşuyorum arkadaş oldum .. vazgeçmek istemiyorm en azından herşey bitti umut yok dediğim zamana kdar mücadele etmek istiyorum bunun içinde sizden fikkir almak istemiştim ..(dalga geçip eleştiren dışındaki )arkadaşlarımın yorumunu bekliyorum Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:38 PM