:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görmeden aşık olunur mu?
acemhe
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:görmeden de asık olunur, önemli olan "kalp" değil midir?

kesinlikle kendime katılıyorum Smile
Ara
CReATuRE
görmeden aşık olunabiliyor ama gördükten snrada fikirler çoğu zaman değişebiliyor...Herkes kalbi temiz olsun yeter diyor ama gerçekçi olmak gerekirse görünüşte önemli bence...
history
Bu bir realite,ama olunabilirliğide bir realite....
Ara
riukeen
Bunu peygamber gibi insanlar başarır Big Grin
Ara
love
hayatta ne olmaz dediysem olur gibi oldu Big Grin olmaz demiyim o yüzden.ama ben istemezdim
Ara
riukeen
fiziksel uyumda çok önemli aksi halde her insan her şekilde sevilebilir ama .. fiziksel uyum önemli =)
Ara
love
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fiziksel uyumda çok önemli aksi halde her insan her şekilde sevilebilir ama .. fiziksel uyum önemli =)

evett
Ara
Hasretiim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:görmeden aşık olunabiliyor ama gördükten snrada fikirler çoğu zaman değişebiliyor...Herkes kalbi temiz olsun yeter diyor ama gerçekçi olmak gerekirse görünüşte önemli bence...

Bence olunur... Yorumuna aynen katiliyorum
Ara
CReATuRE
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence olunur... Yorumuna aynen katiliyorum

tşkler Smile
Hasretiim
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşkler Smile

ricalar Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kızlar Neden Aşık Oldukları Halde İlk Adımı Atamazlar...? CaNaT 59 2,526 09-10-2009, Saat: 07:14 AM
Son Yorum: Soupisgoodfood
  Aşık olduğunuz kişi başkasını seviyorsa ne yaparsın? chuLsuzz péri! 52 2,557 07-28-2009, Saat: 09:48 AM
Son Yorum: nazarboncuqu
  aynı anda kaç kişiye aşık olunurr ?? chuLsuzz péri! 6 543 10-14-2008, Saat: 08:36 PM
Son Yorum: bebiS
  Duygusuz.com Asik Mi? BiRiciGim 14 828 06-11-2008, Saat: 01:02 AM
Son Yorum: Gulguzeliii
  Aşık Olmak İstiyorum / Aday Varmı ??? Firari Fırtına 78 3,146 03-31-2008, Saat: 10:54 PM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:52 PM