:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eklesem mi Eklemesem mi Neyse Ekleyeyim
deli yürek
Tekrar Teşekkürler Kardeşim.
Ara
CReATuRE
deli yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslanmı Kaplan Gibimi Yoksa Hıyar Gibimi BilememBig GrinBig GrinBig Grin

Teşekkürler.

Hüseyin seninle daha önce defalarca konuştum bu şekilde kendini yorumlarsan eğer başka bir kişiden gelen bu tür mesajlara dyecek sözün kalmaz ve kendine olan saygını ve kişilerin varsa sana olan saygılarını yitirirsin güzel kardeşim...

Allah'a şükür elin ayağın dünzgün sağlıklı birisin,belki yakışıklısın kimine göre belki değilsin bu kişisel bir düşünce ama bu şekilde kendine yakıştırma yapma,musti sana içinden gelen güzel bir ithamda bulunmuş bunun tadını çıkar...

Bu arada resminde güzel çıkmış Allah seni sewdiklerine bağışlasın kardeşim...
_AL0n3_
aLLah sevdikLerne bağısLasın Smile
Ara
deli yürek
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hüseyin seninle daha önce defalarca konuştum bu şekilde kendini yorumlarsan eğer başka bir kişiden gelen bu tür mesajlara dyecek sözün kalmaz ve kendine olan saygını ve kişilerin varsa sana olan saygılarını yitirirsin güzel kardeşim...

Allah'a şükür elin ayağın dünzgün sağlıklı birisin,belki yakışıklısın kimine göre belki değilsin bu kişisel bir düşünce ama bu şekilde kendine yakıştırma yapma,musti sana içinden gelen güzel bir ithamda bulunmuş bunun tadını çıkar...

Bu arada resminde güzel çıkmış Allah seni sewdiklerine bağışlasın kardeşim...

AZİZ Teşekkürler Yorum İçin Ben Şakasına Öyle Yazdım MUSTİ Güzel İthamda Bulunmuş Biliyorum Ben Şakasına Öyle Yazdım...
Ara
deli yürek
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aLLah sevdikLerne bağısLasın Smile

Teşekkür Ederim Kardeşlerin Prensesi...
Ara
AmukoNedsretNikas
çok iyi bi yüreğin var gibi kardeş allah sevdiğine bağışlasın.
Ara
deli yürek
Teşekkür Ederim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:11 AM