:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samimi dostlara, içten fotoğraflar..
Soupisgoodfood
Kısıtlı vaktimden ötürü sitenizi çok fazla ziyaret edemesem de, elimden geldiği kadar sizleri ve yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum. Şu zamana kadar herbirinizi ayrı ayrı çok sevdiğimi ve sizleri çok samimi bulduğumu belirtmemde fayda var. Kalplerine henüz kötülük bulaşmamış ve tek dertleri güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak olan siz 'duygusuz' üyeleri ile, kendimi azda olsa tanıtacağını düşündüğüm bir slayd şovu paylaşmak istiyorum..

Bilgisayarın çökmesi ile silinen fotoğraflardan arta kalan, yani oradan buradan topladığım ve elimde kalmış 3-5 fotoğrafı derleyip geçen yıl bir slayd şow hazırlamıştım.(fotoğraflarda çirkin çıkmışım da yerini yapmaya çalışıyorum =) ...Herneyse; hayatı bu zamana kadar herkesten uzakta ve sadece iki kişi yaşayan ben, O' ndan ziyade tek dostum olarak 'duygusuz com' üyelerini görüyorum. Sayılar, sevgiler..

Not: Slaydı izlerken çok sevdiğim bir şarkıyı da dinlemek isterseniz, bilgisayarınızın sesini açmayı ihmal etmeyiniz..

O ve ben..
http://www.slide.com/r/jnsxYPfK2T8AIeKZ0b7t-Q-mt2U0F8iv?previous_view=TICKER&previous_action=TICKER_ITEM_CLICK&ciid=1585267069050863670
Ara
CaNaT
Çok çok güzel . Çalışmanı çok beğendim gerçekten. İzlerken nostalji yaşadım resmen. Yıllar öncesinde sinemada romantik bir filmin son bölümlerini izler gibi hissettim kendimi Smile
Resimler birbirinden güzel ve müzik tek kelimeyle harika. Paylaşımın için teşekkürler. Ne durumdasınız bilmiyorum ama Allah herşeyi gönlünüze göre versin inşallah Smile Smile
Ara
_AL0n3_
aaaai Big Grin bende cok begendiiim Smile

cok hoşş Smile payLastıgın için tesekkürLer Smile

mutLuLugunuz daim oLsn Smile
Ara
bidely
Harika olmus..

Emegine sağlık..

Rabbim sevginizi daim etsin..

SmileSmile
Ara
PCKoPaT
Woooww Big Grind

Harika :tolga:

Kskandm Big GrinD
Âh be.
Ara
Yorgun Yürek
Hakkatende harika Smile
Rabbim sevginizi daim etsin inşaAllah Smile
Ara
aMyLee
Ben göremiyorum Sad:
Ara
chatlaq
Gerçekten çok güzel Smile
Allah sevginizi daim etsin Smile
Bu arada şarkının adı nedir ?
Ara
nazarboncuqu
muhteşemmmm Confusedmiley17:
Ara
ÐŽeşaren
Harika bir çalışma gerçekten çok samimi ve dediğin gibi içten. Izlerken yüzümde tebessümü uyandırdı Smile

Birbirinize çok yakışıyorsunuz, Rabbim nazarlardan esirgesin mutluluklar dilerim.

Teşekkürler Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 01:18 PM