:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.07.09
nazarboncuqu
Kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Üstüne üstüne gitmeyin. Birazcık dinlenmeyi deneyin. Beslenme alışkanlığınıza bir göz atın. Karbonhidrat ve et ağırlıklı besleniyorsunuz. Bu da kilo almanıza neden oluyor. İş hayatınızda karşılaştığınız tersliklerden büyük bir bölümü çözümleniyor. Yeni bir atılım yapmak için büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ancak sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacak. Aşkta güven mi? heyecan mı? ikilemi içindesiniz. Kararlarınızı verirken duygularınızın sesine kulak verin. Küçük sürprizler, hediyeler var.
Ara
bidely
Tşkler güzelim Smile
Ara
adyge55
bu burç benim burcum çıkın aramızdan Big Grin
Ara
bidely
det Big Grin asıl sen cık aradan benım burcum Big Grin
Ara
adyge55
ben deyincemi aklına geldi bir burcun olduğu ve onu sahiplenmek banane önce ben sahiplendim asıl sen çık aradan Big Grin Big Grin
Ara
bidely
yooo ben her zaman burcumla ilgılenırım hem asıl ben yazınca gördün sen hıh Big Grin
Ara
adyge55
olsun sonuçta gördüm ve hemen sahiplendim ama sen ne yaptın tşk ettin sadece Big Grin
Ara
bidely
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olsun sonuçta gördüm ve hemen sahiplendim ama sen ne yaptın tşk ettin sadece Big Grin

Böööö Big Grin benım burcum bak ağlarım sımcı üggg Big Grin
Ara
adyge55
dur anam dur ağlama tmm senin olsun hatta benim burcumda senin olsun hayırlı olsun Big Grin
Ara
bidely
Yok benım burcum bana yeter senın burcun sana kalsın Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-30-2024, 01:31 PM