:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Erkekler mi daha sadık kadınlar mı ??
Erkekler
0%
0 0%
Kadınlar
42.86%
3 42.86%
Göreceli,değişiyor.
57.14%
4 57.14%
Katılımcı sayısı: 7 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkekler mi daha sadık kadınlar mı ??
Leader
İhanet ediyorlar demedim ben. Edebilirler dedim. Birbirine saygısı ve sevgisi olmayan çiftler ederler ama.
_G@MSeeMM_
'Çift'ler arasında saygı sevgi yoksa onlara niye çift denir ki?
haklısınız edebilirler ama edip etmemek insanın elinde.bir baktı diye illaki ihanet etmiş mi olacak.peki siz bir bakışla ihanete uğradığınızı düşündüğünüzde ne yapabilirsiniz ki?hiçbirşey..
Ara
Leader
Sevgili gamsemm. Beni yanlış anlamanızı istemiyorum. Elbetteki göze mühür vuramayız. Her bakış ihanet sayılmaz. Benim böyle bir iddiam'da yok zaten. Sadece iş niyette bitiyor. Niyeti varsa kişinib göz değil düşüncede bile ihabet edebilir demeye çalışıyorum.

Neyse iyi geceler sizlere. Benden bugunlük bukadar. Hoşçakalın.
_G@MSeeMM_
anlıyorum bazı konularda haklısınız.
Ara
cihan_ts.61
neyse siz konudan bayaa bi uzaklaşmıssınızBig Grin
ben konuya döneyim 1-2 ay öncesine kadar kadınlar derdim heraldeSmile bundan sonra yorumum"kişiden kişiye deişir"olcak kesinlikle!.
Ara
_G@MSeeMM_
cihan_ts.61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neyse siz konudan bayaa bi uzaklaşmıssınızBig Grin
ben konuya döneyim 1-2 ay öncesine kadar kadınlar derdim heraldeSmile bundan sonra yorumum"kişiden kişiye deişir"olcak kesinlikle!.

sadece düşünce paylaşımı yaptık .
bn de size katılıorum Smile ''kişiden kişiye deişir''..
Ara
nazarboncuqu
belirsiz Big Grin ikisi de olabilir Tongue
Ara
cihan_ts.61
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:belirsiz Big Grin ikisi de olabilir Tongue

sen zaten bi doğru dürüst cevp versen dişimi kırcamSmile Oyunlar bölümünde Sen kimsin ? diom tanımazsın dion burda hangisi diyoz belirsiz dionSmile
Ara
MasumSerseri
bana göre erkeklerdir çünkü mecburuz Big Grin
Ara
Seyduna
kadınların daha sadık oluğunu düşünüyorum ...
kadınlar aldatan erkekleri affetme yolluna gittikleri sürece, aldatılmaya devam edecekler ..
aldatmanın hiçbir açıklaması olduğunu düşünmüyorum...
şahsen Ben beni Aldatan birinin aşkından Ölsemde , ..bidaha yüzüne bakmak yerine bir ömür boyu yalnız yaşamayı tercih ederim ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,149 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
Son Yorum: wildfang
  |Hangi şehrin kızları daha güzel| experiance 10 443 04-10-2022, Saat: 11:39 AM
  Sizce erkekler küpe takabilir mi? PaPaTYa_PReNSeS 38 2,584 04-09-2022, Saat: 11:41 PM
  Erkeklermi daha ?ok terk eder kad?nlarm?? Dr.Love 31 1,525 04-03-2022, Saat: 06:43 PM
  HanGi Duygu Daha G?cL?d?r..? €BeRimSin 20 824 04-03-2022, Saat: 06:09 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:26 PM