:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Esra Erol
_AL0n3_
n224616173366673716367fv0.jpg

Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur. Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:37 PM