:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn Nicklerim :)
seni seviyorum
1-) Hani cok Seytandın Neden qeLdın Oyuna,Beraber BasLadık yoLa Sen qeLdın Sonuna..

2-) Ben bıLırım SensızLık Ne demek Ben bıLırım SensızLık öLüme Denk..

3-) Kokunuda aL qıderken YaraLarımı TuzLama Madem..arkana bakma qıderken Hıc sevmedım Zaten..

4-)YaLnız kaLırsın YanLısı buLamadan ansızın cekıp qıder aqLarsın Durmadan Bır sızı basLadı KaLbı boqan..MutLuLuqu buLamazsın Hayatı anLamadan..

5-)AyrıLıktan oLsa qerek qecıkıyor sabahLar..Hep benLe beraber UnuttukLarın..

6-)Derde nerde Care Bende aqLarım sacmaLarım cok o zaman qıtme yaLvarırım.adiL deqıL bu hayat=yaLnızLıqım yettı artık bu qece beLkı Kafama sıkarım..

7-)AranıLan TeseLLıLer Neden Hep mesquLe Dustu..

8-)Görmeyınce Göz nıhayetınde qonLum..Kaderım Senden cok cektım Ve Benı KEndıme bırak..Senı uzakLara bıraktım yureqım yanarak..Ask savasından Kactım GözLerımden Saqnak

9-)ElvedayLa susLenmıs Bı Yarının Dunundeyım..KımbıLır BeLkı doqmamıs meLekLer roLundeyım..KeskeLerde DoLu Sonbaharın Demındeyım..BıLınmez yoLLarın OzLemınde Tam onundeyım..

10-)Sustum SozcuKLer yok artık..Gokyuzune daL bır qun Benı ozLerden

11-)İsyan Var..KindarLar OynarLar Butun umutLarLa GozLerde UmıtsızLık Bu yoLLar FazLasıyLa uzun anLa..

12-)Yalandır De UmutLuyum Bırazda Kızqınım Sana..Onca YıLın Hatrına Vedasız AyrıLmak Reva

13-)Vefasız oLma Arada Misafır oL ruyaLarıma,EskiLerden LafLa VarsınSende oLsun Her Bı Tafra

14-)Göremedim Önümü Bir ısık Yak bana Gecmısımde Gectqıım yoLLar Sımdı Kapkara Ben uyurken Bu oyunda zar atıLmıs Meqer hayat YaLanLara Inanmayı bıLme sanatıymıs

15-)Bu kanadım Kırık Ben NeyLeyım Yureqım Yıkık Yıne Dertteyım..Sonumu Ben deqıL Allah Yazar KayboLdum Nerdeyım

16-)Sensiz KaranLık Heryer GözLerim KapaLı,Herqun Ruyamda Gorduqum Bu hayat FarkLı..

17-)KoLuma KanLa yazdım Ismını Artık BenLesın..Sanırım KaLbını caLdık Herkesın...

18-)GözLerin Önümde RüyaLarımda Ama Yoksun Uyandıqımda Yanımda Sen ozLerım kokunu Ve bırLıkte qecen o qunLer SımdıLerde Bırer hayaL..!!

19-)Kac sokak Var Gördüqünde AqLadıqın Ve 20sın..YaLnızLıktan Mıdem BuLanır GeL desem GeLırMısın?

20-)Huzur ıcın Tum CabaLar FazLasıyLa MinimaL Deneniyo..Batan GemıLerın ıcın sessız Issız Bır Lıman Gerekıo..

21-)İçimde Fırtına Gıbı HesapLasma..Gozlerımden suzuLen yasLarLa Aradım Sonumu Ben Hep uzakLarLa..Arkadas oLdum Yolumda TuzakLarLa..!!

22-)Askıma Yarıma Layık Yarına..Gıttı aqırıma Baqrıma Yatsana...Canıma Kursunu sıkma Aktı Kanımsa Kanayan Yarama..!!

23-)Durma Bırde Sen vur yok oLursun AsLında..Kosma Bırde Sen Dur Duramam kı Ömür Bas ucumda

24-)Artık akıLLandım orta parmak son mesaj qıdınce bu dıyardan Yok teLas..!!

25-)Yuzumu dondum dostLarıma sade senın ıcın Tek bısey Yaptın mı soyLe Benım ıcın..GözLerınden anLasıLdı Senın ıcın Bı hiçim..odaLarımsa cok bos Sensız hayat Ne biçim..

26-)KaLbımın aLbumu resmınLe doLu sevqıne muhtac Sen vurkac..Denemeye curret bıLe yok Bende SensızLık qonLume kıskac[en sevdıkLerımden bırı]

27-)MasaLLarda Yaşar akıLLarda kaLır anLamaLısın Onu Yasatmalıyım Icımdekı Bu seni Bak aLamadı Bak Kefenın Ellerını uzatıp Affet Beni..!!

28-)Tükettiqim 20 sarıLı Nikotin..Bu qencLıqım Harbı yaraLı nitekim adıma demıssınız Beterı beterın Kaqıt ustundemı Kı yazıLı kaderım..!!

29-)Bır kahraman ama bak kımdı bunaLdan en derınden..Doqru BıLdın bu cocuk ındı burada qozLerınden
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MsN NiCkLerim!! Nasııll amaa ŞekLİİ yETER demi? :)) experiance 21 31,548 04-10-2022, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: wildfang
  Nicklerim seni seviyorum 4 455 06-29-2009, Saat: 03:49 PM
Son Yorum: seni seviyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:49 AM