:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melemen (:
€BeRimSin
Yazın halamin oğlunun yanına varmıştım. Onlarda teksiltle uğraşıyorlar. Her neyse oturuyoruz sohbet ediyoruz.. Konuşurken atölyeyi iğrenç bir koku sarmaya başladı. Herkes bir birinin gözüne bakıyor, bu kokuyu kim çıkardı diye Big Grin Arada kahkahalar felan uçusuyor Big Grin Sonrasında zil çaldı. Herkes çalıştığı için ben baktım kapıya.. Kapıyı açtım ki karşımda bir bayan..

- "Buyrun kime bakmıştınız" dedim..

Kız gülmekten laf anlatamıyor. Ama anlatacakta garibim utanıyor azıcık Big Grin

- "İş sahibi siz misiniz" dedi..

- "Yok ben değilim, az bekleyin çağıyorum" deyip içeri vardım..

- "Osman koş bi kız seni soruyor" Big Grin Buda kız lafını duyunca aynanın karşısına geçip saçını başını düzeltmeye başladı Big Grin

Neyse kızın yanına geldi. Bende dinliyorum bunları, Osmanın suratı kıpkırmızı oldu ben gülmekten karnıma ağrı giriyor tabi kızda öyle Big Grin

Neyse beraberce alt işyerine gittik tuvaletde ki boru patlamış Big Grin Müdürün üstüne lıkır lıkır .ok damlamış Big Grin Biz adamı görür görmez gözlerimizden yaşlar akmaya başladı tabi Big Grin Ölüyoz gülmekten Tongue Hemen tamircinin numarası aradık adam geldi Smile Sorunu anlattık adam iş takımlarını alarak patlayan yeri tamire başladı Big Grin

Elindeki çekiçle boruya bir vurduBig Grin Allahhhh :yikildim: Ne kadar pislik varsa adamın (tamircinin) suratına löm Big Grin Iyy Big Grin

Adım islifini bozmadan suratındakileri temizlemeye başladı ve dedi ki;

-Siz melemen mi yediniz Big Grin Big Grin Big Grin
kı@ymı@k=)
ayyyy iğrenç beeee... ıykkk ıykkk ıykkk Big Grin
Ara
€BeRimSin
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyyy iğrenç beeee... ıykkk ıykkk ıykkk Big Grin

Adamla müdürün halini görmeni isterdim Big Grin Ben gülmekten ölüyordum :yikildim:
kı@ymı@k=)
bende kusmaktan ölürdüm heraldeBig Grin
Ara
€BeRimSin
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende kusmaktan ölürdüm heraldeBig Grin

Aman iyi ki yoktun Big Grin Adam o kadar yedi zaten :yikildim:
kı@ymı@k=)
sus yaaaaaaa böööğğğBig Grin
Ara
Hayat_Bu
SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
Big Grin Big Grin

Biseye takıldım

melemen mi menemen mi Big Grin Tongue
Ara
nazarboncuqu
iğrenç ötesi Big GrinBig Grin
böğğ Tongue
Ara
ceylan gözlü1
İğrenç ama çok komik ben olsam iğrenirdim ama gülmektende yerlere yatardım SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 11:53 AM