:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AdanadA
xXjelib10Xx
güzel kareler..Big Grin o asma köprüyü belqi teq sen sallıyondurBig GrinBig GrinTongue
Ara
Qetesh
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu bici biciyi cok merak ediyorum haBig Grin

Gecen yıldan beri sormadğım yer yok kimse yapmayı bilmiyo Big Grin

Anam onun içine buzu rendeleyip koyuyorlar Tongue .. Gidip orada yemen lazımTongue ..

RAMSES Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi yapan bulursuN yaa yada oLmadıı arkadaştan rica ederisb o sana bic bici yapar..nasıl olsa çok yemiş.. tarifi wardır Ondaa SmileSmileSmile

Ben ne bilem tarifiniTongue .. ben doğru düzgün yumurta kırmayı bile beceremiyorum Tongue..

Belki İstanbulda yapan birisi bulunur.. Eğer bulursanız öyle birini banada haber verin Big Grin .. Adanalıyız, bici bici yer şalgam içerizBig Grin
Ara
Qetesh
xXjelib10Xx Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel kareler..Big Grin o asma köprüyü belqi teq sen sallıyondurBig GrinBig GrinTongue

Asma köprü beni sallıyordu.. İyi asamamışlar galibaTongue
Ara
PesmisT GirL
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Anam onun içine buzu rendeleyip koyuyorlar Tongue .. Gidip orada yemen lazımTongue ..

Biliyorum buz koyduklarını Big Grin

İyice cahil yaptın bizi ha Tongue Big Grin
Ara
kı@ymı@k=)
ayyy ben gitcemm temmuzda Big Grin güzel memleketime Big Grin(yarı memleket)
Ara
_AL0n3_
hmmm güzeL resimLer Tongue

aLLah SevdikLerine bağışLasın Tongue
Ara
ceylan gözlü1
OOO adem zaten Adanada başlığını gördüm ondan geldim kesin dedim adem vardır bunun içinde Big Grin olum ne aç gözlüsün nen Tongue bi de beni istanbulda adana yemeye götürmüyon uyusss Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Ya ben kafamı hangi duvara vurayımBig Grin.. Sen gidelim dedinde ben götürmedimmi? Ne zaman istersen söyle gidelim. Hatta biz gitmeyelim, o bize gelsinBig Grin..

Ezgi cadısı madem o kadar biliyonda evde neden yapmıyorsun Tongue ..

Kıymık sen ne yapmaya gidecen Adanaya? Hem nerden yarı memleketin oluyor?
Ara
Seyduna
oo maşalah adanada . yiyeceklerde .yiğenlerde sende güzelsin TongueTongue saymadığım başka bişe kaldımıBig Grin
Ara
Qetesh
Onlar senin güzelliğin .. Saymadığım başka bişey kaldımı?Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:34 PM