:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?sel S?zler..............
>As!_M€L€q<
1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.G?ne?im Desem G?ne? Bat?yor.Hayat?m Desem Hayat K?sa.G?l?m Desem Oda Soluyor.Sana Can?mmmm Demeliyim,??nk? Bu CaN sEN?nle Ya?IyO...
2- Sen benim i?imde kalan nefes,Anlatamad?g?m duygular?ms?n
3- kavu?mak ?l?m ise hasretin zul?m, elbet kavu?uruz bekle be g?l?m, tek sana aittir kanayan ?u g?nl?m,ben yolumu ?oktan ?izdim, ya sen yada ?l?m,a?k?m
4- Sen dardaysan ben zorday?m, sen ate?teysen ben korday?m, bir g?n bu d?nyadan g???p gidersen, BiLKi SENDEN ?NCE ORDAYIM
5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
13- A?KIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...
14- En b?y?k felaketler i?inde dahi ?midini kaybetme , unutmaki en yumu?ak ilik en sert kemi?in i?inden ??kar.
15- G?lmek senin i?in bir tutku olsun , olurda bir g?n a?larsan o da mutluluktan olsun
16- Biliyor musun, seni g?ky?z?ndeki y?ld?zlara benzetiyorum. Ama tek fark?n onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
17- D?n g?llerle seni kar??la?t?rd?m. G?ller g?zel ama sen daha g?zelsin. B?t?n v?cudumu ate?lere at yans?n. Ama sadece kalbim kals?n. ??nk? i?inde sen vars?n bir tanem.
18- Mutluluklar seninle olsun. Yanl?zl?klar benimle... Git...Ama birg?n akl?na gelece?im!..
19- Hani g?zler vard?r ya s?zleri anlat?r, hani s?zler vard?r ya g?zleri a?lat?r, hani an?lar vard?r ya de?eri ge? anla??l?r; bir de a?k vard?r ya seni anlat?r...
20- A?k dudaktan ??kan bir kelimde de?il g?zlerden akan ya?t?r.Maksat bir sevgili u?runa ?lmek de?il u?runda ?l?necek bir sevgili bulmakt?r.
21- Seni y?z ki?i seviyorsa bilki i?lerinde ben de var?m. Seni 10 ki?i seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir ki?i seviyorsa o benim. E?er seni hi?kimse sevmiyorsa bilki a?k?ndan ?lm???md?r!
22- B?rak?p gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman al??may? ??retti belki ama unutmay? asla...
23- A?z?mdan ??kacak s?z olsan konu?mam, g?z?mden akacak ya? olsan a?lamam, kalbime hapsettim seni hi?bir yere b?rakmam!
24-E?er Bir G?n Ad?n? Anarken k?s?l?rsa Sesim Hasretinden, Kapan?rsa G?zlerim A?k?ndan, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanl?z Seni SEVD?M ...
25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda s?ylesen, bu yalan? d?nyan?n b?t?n gerceklerine de?i?meye raz?y?m..
26- Yanl?zlar?n adam?y?m uyku yok g?zlerimde. Yanl?zlar?n adam?y?m ba?kas? yok g?z?mde. Yanl?zlar?n adam? seni d???n?yor her gece.
27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. ?l?r?mde yalvarmam A?k?m Asaletimdir
28-Eger birg?n gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,c?nk? kursunu beynimde....!!!
29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
30- sana gelemedi?im g?n,bilki ?ld???m g?nd?r....!!!
31- ak?ll? olup d?nyan?n kahr?n? ?ekece?ime,vars?n deli desinler,d?nyalar benim olsun..
32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hi? bir?ey kalbimdeki sevgini silemez.
33- G?l nedir ki? Solup gider. G?n nedir ki? Gelip gider. Ate? nedir ki? S?ner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
34- Biliyorum Sen G?ne?Sin Etraf?nda Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben D?nyay?m Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

BASILARI ?OOK KLA?E AMA BAZILARII BEN?MM ?OOKK HO?UMA G?T???...............
ROSE
Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

teşekkürler arkadaşım hepsi çok güzeldi
Ara
>As!_M€L€q<
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?rak?p gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman al??may? ??retti belki ama unutmay? asla...

G?l nedir ki? Solup gider. G?n nedir ki? Gelip gider. Ate? nedir ki? S?ner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

te?ekk?rler arkada??m hepsi ?ok g?zeldi
saol arkada??mmmm be?enmene sevindimmmm
ROSE
Rİca Ederİm Canim Çok BeĞendİm...
Ara
>As!_M€L€q<
sevindiiiimmmmm kısssssss
*TATLI BELA*
BİRAZ I KLAŞEE AMA BAZILARIII ÇOKKK GÜZELMIS CANIM BENM
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:B?RAZ I KLA?EE AMA BAZILARIII ?OKKK G?ZELMIS CANIM BENM
bisde ?le dedikk zatenn k?ss cad?? kusennnnnnnnnnnnnnn
peri kızı
canmm paylasımlarr cok gusell
Ara
PunisheR
paylaşım için tşkler Wink
Ara
>As!_M€L€q<
peri k?z? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canmm paylas?mlarr cok gusell
SAOL ARKADA?IMMMMMMMMMMMMMMM...BE?ENMENE SEV??ND?,MMMMMMM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum