:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son 24 Saaat
SEHİTLER_OLMEZ
Ya sevdiğim kişi bnden bi karar vermemi istedi ya öss yada oo ((((ailem öss ve onun arasndaa sıkışıp kaldımm )))napacm ben üniversiteyide istiyorum onuda istiyorum 3 yıl beklettim bidaha bekle diyemem karar vermem gerek çnkü onunda benimde hayatımızın çizgisini beliirlememiz gerek off naapcamm benn yaaa son 24 saatt SadSadSadSad yarınn herşey ya bitcek yada devamm etcekk düşünceleriniz neler???
Ara
Qetesh
Cidden zor bir karar..

Seviyorsan sonuçlarına katlanacaksın.. Yani Öss yi unut. Tongue Zaten seni alacak adamda sana bakabilecek durumdadır heralde. Tüm bunları düşünmüştür..

Çocuk haklı, ben olsam bende aynısını yapardım..
Ara
hayal_gercek
Çok ilginç bir tercih hakkı sunmuş sana maalesefSad Ama bence hayatta hiçbir şey kendi hayallerinden ve hedeflerinden vazgeçmeye değmez. yani bu benim fikrim. Hem bunu da geçtim seven insan belki sevdiginin bazı özelliklerinin değişmesini isteyebilir hayatında oldugu için de buna karışmaya hakkı vardır. ama senin hayatını bütünüyle yönlendirecek bir konuda bu kadar kesin bir tercih hakkı sunması sana bence yanlış olmuş. Sevdiğinden ve bu öss hayalinden asla her ikisinden de vazgeçemiyorum dersen bence sevdigine 24 saatin sonunda ben her ikisini istiyorum sen ve öss deSmile eğer biri eksik olursa ben üzüleceğim. öss den vazgeçersem sen olucaksın yanımda ama hep içimde bir ukte kalacagı için bunun suçlusunun sen oldugunu düşünecegim belki bilinçaltımda ve senle olsam bile tamamen mutlu olamayacagım de. eger öss yi seçersem de bu sefer seni kaybedicem ama ben o zamanda mutsuz olacagım. bu kadar yıllık ilişkiye verilmiş emeğin hatrına bence sen iyi düşün tek bir terchle beni mutsuz etmek mi yoksa her iki tercihle orta yolu buldurup beni mutlu etmek mi ? die sen bi tercih hakkı sun ona. seven insan sevdigini mutsuz etmek istemez çünkü. bence orta yol aranmalı.
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
öss den vazgeç dediniz ya Qetesh bn yıllardın bu zamannı bekledim aileme olan borçumu ödemem için tek fırsatt bendn istedikleri sadece okuyp kendimi kurtarmam çok bişey istemiolar haklılar sonuna kadar .hayal_gercek çok doğru söledi okumazsam içimde ukte kalcak ve mutsuzluğumun sebebimden olcak amaa severken vazgeçmek çok zor belki bidaha böle sevemeyecem ...orta yolu yok ya o ya öss başka yol yokk ikisi bi arada yürümez SadSadSad
Ara
hayal_gercek
Merhaba şehitler ölmez . nasıl bir tercih yaptın? merak ettim.

Yükselmenin en alçakçası,
zayıfların sırtına basarak yükselmektir.
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
okumakla,ailemi seçtim sevdiğimden vazgeçtimm vazgeçmek denmz aslnda seviorz hala ama artık eskisi gbii olamayz sadece artık birbirimizn hayatı deiliz ne kadar doğru yaptm bilmiom zaman gösterecek heeşeyi ilacıdır zaten
Ara
Soupisgoodfood
Okulu seçmekle doğru bir karar vermişsin. Şimdi bir hırsla önüne böyle bir tercih sunmuş olabilir ama evlilik zamanı gelip çattığında o da diplomalı, kültürlü, para kazanabilen(!) bir kocayı tercih edecektir. Yani okulu seçerek aslında onu kaybetmiş olmuyor, tamamen kazandığını ilan ediyorsun. Bu kararı değişecektir. Sen yeterki başarılı ol ve onun sevdiği adam olmaktan vazgeçme, değişme.. Bol şans.

Ben tabi senin erkek olduğunu düşünerek yukardaki yazıyı yazdım. Koskoca Merve yazılı avatarını yazıyı yolladıktan sonra gördüm. Neyse, erkeksen yukarıdaki yazıyı ciddiye almanda fayda var. Bayansan başka bir tavsiye vereyim.. Erkek milleti biraz değişkendir. Bir gün seven, diğer gün nefret eden, bir anı, bir anını tutmayan erkekler için böyle bir riske girilmez. Bir gün Allah'tan yapmadığın bu fedakarlığı zaten unuturdu düşüncesindeyim. Yani her iki ihtimalde de (erkek veya bayan ihtimalinde) doğru bir karar vermişsin, tebrikler.

Erkek milleti değilmiyiz, hepimiz aynıyız işte Confusedmiley16:
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
ismimdende anlaşıldığı üzrere bayanım erkek miilletisiniz işte ya üzüyorsunuz
bizee SadSad SmileSmileTŞK EDERİM yorum yapan herkse için VE KARARIM DOÄžRU OLDUÄžUNU DÜŞÜNDÜÄžÜNÜZ İÇN sizede TŞK EDERİM bu kararı vermek acayipp zorrr yaa allahımm kimseyi böle durumlarda bırakmasın bi yanda sevdiğin bir yanda ailen ve yıllardır hasretini çektiğin ünv.offf Sad
Ara
ÐŽeşaren
Zaman zaman "Acaba doğru mu yaptım?" diye soracaksın kendi kendine, belki pişmanlık bile duyacaksın. Bu gayet normal ..Ama ileriye dönük düşünecek olursan, yanlış birşey yapmadığının farkında olacaksın.

Bu zor günlerde geçecek. Yeter ki sen güçlü ol ..
Ara
_AL0n3_
tabikide okuLu seçiceksin Big Grin
ne kadar saLakca bi seçim Big Grin ya ben ya okuL peeh Big Grin
daha karsına neLeri cıkar boşver hç umursama Tongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 08:33 AM