:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bahar kokan reyhanlardan ayrılık düştü payıma
Kaderimsin
[SIZE="5"]Yemin ettim seni hatırlatacak her şeyden uzak durmaya, seni ve adını unutacağıma yemin ettim. Ama bak deli sevdalı bozdu yeminimi.Sen beni bırakıp bir başıma çekip gittin, sen beni terk ettin. Şimdi uzak bir şehirde bensiz, habersiz çaresiz yaşamına devam ediyorsun. Belki yeni sevda duraklarında bekliyorsun yada yeni sevdalara yol aldın. Bense ayrılığın, yalnızlığın, kimsesizliğin, terkedilmişliğin ortasında öylece kaldım. Tükeniyorum ama sen bilmiyorsun;yediğim taş içtiğim zehir görmüyorsun!İsyanlarda her gece yüreğim duymuyorsun! çünkü yoksun olmadın yanımda olamadım yakınında…

[FLASH]http://zuzu65xzuzu65.googlepages.com/Baharkokanreyhanlardanayrlkdtpayma.swf[/FLASH]

İstanbul seni benden aldı, beni senden sonsuza kadar kopardı küfürler yağdırdım, isyanlar kopardım olmadı bişey yapamadım, hesap soramadım sana? Her taşına her toprağına her kaldırım taşına lanetler yağdırdım. Senden ne bir iz ne bir adres? Seni kimselere soramadım. Gittin! dönüşü yoktu o gidişinin ve kalp hassas ya hani duygularıyla hissedermiş insan benimde minik yüreğim hissetmiş olacak ki veda ederken sen bana; salya sümük olmuştum tutamamıştım kendimi dar geliyordu her şey dar geliyordu sokak “Gitme beni bırakma” dedim. Bu veda değil yine gelicem aşkım ”dedin. Ben yine ağladım. Yumruk gibi bişiy gelmiş durmuştu boğazıma sesim çıkmıyor sadece ağlamaya inadına dewam ediyordum “sen ağlama” diyordun ben beni bırakma diye bir yalvarışta kalmıştım… Bu ilk ağlayışımdı gidişine ve gittin ve gelmedin bilemedim o son öpüştü bilemedim seni o sıcak nefesini o ılık kokunu son hissedişim di bilemedim bilseydim o gidişinin dönüşü olmayacağını hayatımı ortaya koyar o otobüsün seni götürmesine izin vermezdim ve gittin işte ve gelmedin ve biliyorum artık gelmeyeceksin…

Çok mutsuzum sensiz canımın içi . Bak bir gün daha sensiz sessiz hüzünle gözyaşıyla tarihi sayfasına işlendi. Saatler gidişinde aklım sende kaldı. Elim kolum bağlı sus pus kaldım öksüz gibi yetim gibi kaldım ellerimi açıp sadece dua ediyorum hala allahım bana yardım et diyorum meleklere yalvarıyorum o bensiz hasta olur onu koruyun diyorum aslında hazmedemiyorum bu sessiz terk edilişi ve yinde kızamıyor sitem edemiyorum sana. Dilim sana laf söylerken halsiz kalıyor. Herkez hak ettiğini yaşarmış ama bu kez bir hata oldu galiba yada bir yanlışlık ben bunu hak etmedim çünkü mavi bir sevda sundum sana avuçlarına koydum yüreğimi. Ama herkez payına düşeni kabullenirmiş ya PAYIMA AYRILIK düştü. Yalnızlık ve gözyaşıda üztüne cabası. Gidişinden beri hüzün taşıyorum senin o çok sevdiğin gülen gözlerimde, gidişinden beri o çok sevdiğin gülüşümden eser yok kimse güldüremedi senden başka yüzümü. Gözlerim her an bozulmuş bir musluğun açılması ve patlaması paniğiyle hazırda.

68632059.jpg

Aldığın güller çoktan kurudu o güller kurumadan gelecektin! gelmedin. Artık BEYAZ GÜLLERİ sevmiyorum. Hayallerimiz vardı fıstık yeşil bir evimiz olacaktı, mutlu olacaktık mutfakta yemekler yapacaktım sana annemin öğrettiği her şeyi hazırlayacaktım en sevdiğin yemeği yapacaktım köfte patates kızartacaktım sana, sen arkamdan gelip sarılacaktın bana kocaman ve ıslakça öpecektin beni adını SONSUZLUK koyacağımız gecelerimiz olacaktı olmadı. Artık evde yemek yapmıyorum, artık hayal kurmuyorum. Sana atkı örecektim Soğuk kış gecelerinde film izleyecektik battaniyenin altında ortamızda ufaklık olacaktı bebeğimiz oğlumuz olacaktı adını ..... koyacaktık minnacık elleri sıcacık kokusu olacaktı senin gibi boncuk boncuk bakan gözleri olacaktı onunla oyunlar oynayacaktın olmadı. Artık ANNE OLMAK istemiyorum. Beni serin bir ağustos akşamında sahile götürecektin kumda yürüyüp içecektik sarhoş olacak bağıracaktık biz aşığız diye. İlk günkü aşkımızı hayata inat, yaşama ve tüm kötülüklere inat haykıracaktık gökyüzüne.

Olmadı yapamadık, yaşatamadık, götüremedik bu kocaman sevdayı yarına. Sığdıramadı İstanbul kıyısına köşesine aşkımızı. Seni benden aldı kopardı biz ayrıldık CANIMIN İÇİ. Meleğinin kolu kanadı kırıldı. Şehir dar gelir oldu nefes alamaz oldum uykusuz geceler gözyaşı dolu sabahlar var şimdi yeni günde Parçalandım, dağıldım, talan oldum farkım yok şimdi kimsenin uğramadığı yitik bir limandan. Yapamadım işte koruyamadım tutamadım aşkımı yaşatamadım sevdamı gitmene engel olamadım Sahip çıkamadım sana. Taşıyamadım yarınlara, umutlarım bitmiş, yaşam hücrelerim sönmüş, içime ayrılık paslı bir çivi gibi her an batmakta. Kangiren edecek bu sevda beni kesecekler acıyan yanlarımı! sol yanımıda alsınlar senide alsınlar benden. Bu acıyla bu yalnızlıkla bu hatıralarla her an yerinden fırlayan anılarla yaşanmıyor Hayallerim yarım kaldı, umutlarım yarım kaldı, öpüşlerimiz yarım kaldı, Ben bura da yarım kaldım.

36034605.jpg

Gittin hüzün kaldı bende, acı kaldı bende, anılar kaldı bende, gülümseyen fotoğraların kaldı bende. Hepsi yarım hepsi benim acılarım. Bütün dünya başıma çökmüş yitirmişim seni ve sevdaya dair her şeyi. Bir kalp ağrısı ki sorma bir ayrılık sancısı ki sorma anlatılamayan yaşanan bir acı kor gibi canını yakan yangının sönmediği bir ateş Gittin! Gelmedin ve gelmeyeceksin biliyorum nefes aldığım sürece sol yanımda ince bir sızı olarak kalacaksın unutamam unutmam mümkün değil çok sevdim seni beyaz kelebeğim kocaman bir aşkla küçücük yüreğimle sevdim.

[COLOR="Purple"][SIZE="5"]GİT BAKALIM KOCA ADAM SENDE GİT SONSUZ YOLLAR
SANA KOL KANAT OLSUN
GİT GİDEBİLDİÄžİN YERLERE AMA
BİR ÖMÜRLÜK AŞK BORÇLUSUN SEN BANA!!!

PİŞMAN OLDUÄžUN ZAMAN
ZEVKE DOYDUÄžUN ZAMAN
HUZUR BULDUÄžUN ZAMAN
DÖNEBİLİRSİN, BEN YİNE BURDA OLACAÄžİM, YARALARARINI SARACAÄžİM SENİ ANLAYACAÄžIM….[/SIZE][/COLOR]
[/SIZE]

alıntıdır
Ara
Qetesh
Yüreğine sağlık Smile
Ara
Kaderimsin
teşekkür ederim yorumunuz için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ayrılık vakti İLAYDA 1 524 04-09-2022, Saat: 07:57 AM