:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir film şeridinin tek karesi gibi
Kaderimsin
[SIZE="6"]Başka türlü bir şey bu bir film şeridinin tek karesi gibi

[FLASH]http://zuzu65.zuzu65.googlepages.com/aytimkyamadmsitemzii.swf[/FLASH]

Hiçbir yazar anlatamamış aşkın kimyasını, bende anlatamam kalbimde ki vardiyasını.Ama dinle.Dinletebilirim kalbimin sesini, kalbinin üzerinde.Masallar anlatırım sana her birinin yollarının mutlu sonlarla kesiştiği...Ve kumrular gösteririm sabahın kör vakitlerinde, her birinin yeşillikler arasında birbirleriyle seviştiği.Anılar satın alırız, bir yazlık sinema tadında her daim izlemekten, anlatmaktan ve dinlemekten haz duyacağımız...

3144140412de.jpg

Başka türlü bir şey bu.Hüznün kulaklarını çınlatan, efkarın gözlerini daldıran, yüreğin dumanını tüttüren ve nerede yaşanırsa yaşansın, yankısı kalpte duyulan
Başka türlü bir şey bu.Anlatmaya çabalamadığım, ama anlaman için yalvaran gözlerle yüreğine daldığım.Her sevda gibi duygularımın bütününü ‘seni seviyorum’ kelimesine sığdırmaya çalıştığım...

fe4002d49832.jpg

Karanlığını susturmaya çalıştığım her gece başkalarını aradım, başkalarıyla doldurmaya çalıştım seni. Acımadan öldürüp içime gömdüğüm her bir umut için, yıllar sonra mumlar yakıp sabahın ilk ışıklarına dek başında bekledim. Defalarca özür diledim, hatalarıma bastım affetmedim kendimi… Her sabah; işte bu sabah ayrılığı yendim diye kendime yalan söyledim. Yine yalandan gemilerle, yalan adalarımı aradım durdum. Kendimi terk etmelerim yani ayrılıklarım, seni başkalarıyla doldurmak kadar saçmaydı. Süresiz saçmalamalara eğildim, sustum… İşte ne olduysa o anda oldu.
[COLOR="Red"]

9df7fdd5eaf1.jpg

[SIZE="6"]
Başka türlü seviyorumseni,kıyamadığım...[/SIZE]

[/SIZE][/COLOR]

alıntıdır
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geldiği Gibi Gitti.. Dönmemek Üzere.. EndLess 0 420 07-15-2007, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: EndLess

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-20-2024, 09:20 AM