:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temel-dursun
fatih
Birg?n Temel ve Dursun kahveye giderler. Kahvede Temel s?t icelim der Dursunda kahve icelim der ve tartisirlar. Sonra garson tartismayi b?ler ve derki eger kapidan ?nce kadin gecerse s?t ama eger erkek gecerse kahve iceceksiniz. Temel ve Dursun anlasirlar. Sonunda s?tl?kahve icerler. Sizce kapidan kim gecmis olabilir?

B?lent Ersoy!!!!!!
Ara
fatih
Boks?r Temel iri yap?l? rakibi ile ma? yapar.1.rauntta rakibi temeli epey ha?lar.1.raunt sonunda Temel k??esine gider.antr?n?r? Dursun moral vermek i?in Temele sen d?v?yorsun devam et der.2.ve3. rauntlarda da ayn? ?eyler olur.4. rauntta ka?? ve g?z? patlam?? temel raunt sonunda g?? bela k??esine gider.Dursun yine aslan?m Temel adam? par?alad?n der.Temel g?? bir ?ekilde dursuna bakarak ben mi d?v?yorum der.Dursun evet sen d?v?yorsun der.Temel:?yle ise etrafa iyibak ba?ka birisi beni fena halde d?v?yor!
Ara
fatih
temel birg?n k??in ortasunda otirup yelpazeleniyormi?. dursin
-napiyon temel ki??n ortasinda yelpazeyle hava buz gibu zaten napiyon
temel..
kilimalar ki?in sicak hava ?fliyor ya eee yelpazede ki??n sicak hava ?fleeer.
Ara
fatih
?ubat ay?n?n so?uk g?nlerinde, ikisi de Amerika'n?n de?i?ik b?lgelerinde, ayr? ayr? i? gezilerinde olan Dursun'la kar?s?, Florida'da bulu?up yaz s?caklar?n?n ya?and??? bu b?lgede, bir ka? g?n ge?irmeye karar verirler.
E?i, Dursun'dan ?nce gider Florida'ya ve ertesi g?n i?in Dursun'a da yer ay?rtt?ktan sonra, ona bir e-posta g?nderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanl?? yazd??? i?in, Dursun yerine, bir g?n ?nce kar?s? ?len Temel'e gider. Ya?? da epeyce ilerlemi? bulunan Temel, bilgisayar ekran?nda mesaj? okuyunca, korkun? bir ???l?k atar ve d???p bay?l?r. Zaten ?ok ?zg?n olan Temel'in bu ???l??? ?zerine ev halk? odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yard?m i?in ko?u?turmaya ba?lar.
Temel, bir s?re sonra kendine gelir ve ni?in ???l?k att???n? soranlara, bilgisayar ekran?n? g?sterir:
"Sevgili Kocac???m,
Bug?n, buraya ula??r ula?maz, ?nce yar?n senin geli?inle ilgili t?m i?lemleri tamamlad?m, sonra da bana ayr?lan yerime yerle?tim. Buras? ger?ekten de dedikleri gibi ?ok s?cak... Seni d?rt g?zle bekliyorum..." (Kar?n)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Temel burdaydı :D Av.bey 0 632 03-05-2012, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: Av.bey
  Temel'in abisi YasSmin 4 1,051 05-23-2011, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: YasSmin
  freni olan dursun :) acemhe 0 589 11-10-2009, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: acemhe
  temel we hacılık can yoldaşım 8 1,016 03-14-2009, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  kalbi olan uzak dursun okumasın... :) laneth 10 1,689 02-01-2009, Saat: 10:15 PM
Son Yorum: =EdOzAn=

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:57 AM