:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferdane xD
_AL0n3_
GünLerden bir gün Ferdane adLı 1 genc kız sahiLde yürümek amacıyLan Dışarı cıkmaya karar verir Tongue
üzerine hırkasını aLıp 8 adım sonra kapıya geLir eLini kapı koLuna koyup asagı indirip kapıyı kendine dogru ceker 2 adım atıp mermerin önünde durur elini arkaya atar kapının kolunu büyük bi hücumla yakalar aşağı indirerek kendine dogru ceker ve kapı kapanır.
daha sonra 13 adım attıktan sonra ayagı taşa takıLır ve ... Big Grin

Confusedmiley16:
Ara
€BeRimSin
Ve kanalizyon çukurunun içine düşer. Hemen o anda sevgilisi necmettinkıllı'yı arar. Yetiştim sevgilim deyip yola koyulur. Tam yoldayken arabasının frenlerini bozulduğu anlar. Son sürat giderken .....
_AL0n3_
Son sürat giderken yoLdan gecen kızı görür Big Grin
gözLerinden kaLpLer fışkırmaya basLar Big Grin
Ferdane'sini / narin güLünü unutup arabasının kapısını acıp kendini çimLere atıverir Big Grin
60 km / sa hızLa giden arabası az iLeride ki agaca carpıp durur Big Grin
necmettinkıLLı yerinden kaLkıp ... Big Grin
Ara
PesmisT GirL
kzıın pesinden kosmaya baslar

ferdaneyi unutmustur ve..
Ara
_AL0n3_
ferdaneyi unutmuştur ve hayatının kadınını buLdugunu düşünür Tongue
kalbinin 1 anLık heyecanına kapıLmış gidiyordur Confusedmiley16:
kadın işe yetişmek için hızLı adımlarla yürür.
cantasndan bisey cıkarırken cüzdanını düşürür ve.. Big Grin
Ara
€BeRimSin
Cüzdanı ahmet adında yakışıklı bir beyfendi bulur. Kızın arkasından koşmaya başlar. Kız taksiye binmiştir bile. Ne yapacam felan derken, cüzdanı karıştırır numarasını bulur. Arar ... Bu centilmen davranışa kız bundan baya etkilenmiştir. Ses totuna çok güzeldir. Kız bu ahmet beye aşık olur ... Buluşmak için bir pastene adı verirler.

Ve buluşurlar ..
PesmisT GirL
necmettinkıllı kızı izleyip bulustuklarını görür ve yıkılır o an aklına ferdane gelir ve
Ara
_AL0n3_
ve koşarak ferdanenin evine gider gittiğinde komsuLardan aLdıgı bilgiLere göre saatler önce hastaneye kaLdırılmştır
ferdaneSini ziyaret etmek amacıyLan hastaneye gider Tongue
giderken bi pasteneye ugrayıp bakLava aLmaya karar verir Tongue
Ara
€BeRimSin
Baklavanın tadına bakmak için bir tane alır. Dayanamayıp hepsini zıkkımlanır. Big Grin Beş kuruş parası kalmayan necmettin kıllı napacam diye düşünürken ak sakallı dede gözükür Tongue Ve der ki ...
_AL0n3_
' Eeey kıLLı Yavrum paranı ödemek için bi kuaföre gidip kıLLarını saT '
der Big Grin

bizim necmettin kıLLıda dedenin akLına uyup koşarak bi berbere gider ve kıLLarını parayLa satma tekLifinde buLunur Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 01:26 PM