:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir insan 1 yılda tanınır mı??
xXjelib10Xx
1 yıldır konuşuyom...ve en sonunda cıkma teklif etti:Smile...bide şu var bu bir sene içinde bn ona abi oda bana kardeşm falan diyoduk...sizce bu aşk olur mu???:??ve sağlıqlımı???Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
bazen 1insanı tanımak için 1gün yeter ama bazı insanlar vardır ki oscarlık oyuncudur 1ömür geçse anlamazn ne mal olduğunu hele bu 1yıldr konuştuğun insan internetten biriyse sakın sewgili olmaya kalkma derim ben .....
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
mutluluklar dilerimde kişisine göre değişirde kmseyi aslnda adam akıllı tanımıyoruzdur. çnkü uzun yıllardr güvndiğin insanlar ''bn yaparmda ondan hayttaa beklemem böle bişeyi''dediğinn kişiler bile bu zmnda neler yapıosa 1 yıllk tanıdığn yapmış çok olurmu???orasını mechull ama patikli penguenin dediğide doğru internette ise dahada çokkk düşünmen gerek.bellide yapmaz tanıdığn kişi olark seni yanıltmayan biri olark devm eder ilşkiniz her ne olrsa olsn ALLAHHIM kolaylık versinSmileSmile
Ara
xXjelib10Xx
tşq ederim bana cevap verdiğinz için...o bahsettiğim kşi cokk iyi biri gibi gözüqüyo...dier erkeklere bensemio bnce...ama bunu oynuyomu yoksa gerçekden mi bölee bilemiyorum.ama bana oynuyomuş gibi gelmedi...Allahım sn bana yardım etttt!!!Sad
Ara
Qetesh
Abi kardeş hikaye.. Çocuğu beğeniyorsan, iyide biri olduğunu düşünüyorsan kaçırma...
Ara
xXjelib10Xx
:Smile:Smile:Smiletşqq:Smile:Smile
Ara
riukeen
insanı tanımak mümkün olmayan birşey
Ara
riukeen
çünkü insan istediği yüzünü gösterir size . . hangi yüzünü göstereceği duruma göre değişir
Ara
Patikli_Penguen
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çünkü insan istediği yüzünü gösterir size . . hangi yüzünü göstereceği duruma göre değişir

mustafaya katılıyorumm....
Ara
xXjelib10Xx
off offfffffSad:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Salak Ama Mütevazi Bir Insan Su P£R!S! 5 727 04-15-2009, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: Qetesh
  seven insan sessiz_hayat 17 835 07-26-2008, Saat: 08:10 AM
Son Yorum: sehle

Hızlı Menü: