:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin bana !!! :(
fElAkEt
hmm nie atlıorum ben yaa Big Grin gider konuşurum olmadı ayrılırım yani.. SmileSmile
Ara
adyge55
fElAkEt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm nie atlıorum ben yaa Big Grin gider konuşurum olmadı ayrılırım yani.. SmileSmile

madem gider konuşursun olmadı ayrılırsın ne diye bizi meşgul ediyorsun git konuş ayrıl nasılsa yürümeyecek ilişkiniz Big Grin Big Grin
Ara
deli yürek
Arkadaşım şimdi birincisi eksik bir şey olabilir çözemediğiniz şeyler birbirinizi seviyorsanız geriye eksik olan birşey varsa eğer onu tamamlamanız gerek ama her ne olursa olsun birbirinizi sevdiğiniz taktirde ilişkinize zarar gelmez tabii bu benim düşüncem git ve onunla uygun bir dil ile konuş yani ne bileyim ona onu çok sevdiğini filan söyle Allah sizi birbirinizden ayırmasın.
Ara
fElAkEt
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:madem gider konuşursun olmadı ayrılırsın ne diye bizi meşgul ediyorsun git konuş ayrıl nasılsa yürümeyecek ilişkiniz Big Grin Big Grin

yok ya biz çok mutluyuz aslında saka yapmıştım ayrılırım gibisinden hemen yürümezdiosun ya gıcık :'(
Ara
fElAkEt
deli yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşım şimdi birincisi eksik bir şey olabilir çözemediğiniz şeyler birbirinizi seviyorsanız geriye eksik olan birşey varsa eğer onu tamamlamanız gerek ama her ne olursa olsun birbirinizi sevdiğiniz taktirde ilişkinize zarar gelmez tabii bu benim düşüncem git ve onunla uygun bir dil ile konuş yani ne bileyim ona onu çok sevdiğini filan söyle Allah sizi birbirinizden ayırmasın.

hmm amin allah kimseyi sevdiginden ayırmasın tşkkr yorumun için..
Ara
iLLeth.!
olmayan ilişkinizemi zarar veriyo..Big Grin
Ara
My_LiFe
eLektrik aLamıyosunuz Big GrinTongue

sadlkjasdkljas:yikildim:
Ara
deli-kı@z
canım bu monotonluk olabılır özellılede uzun sürelı ilşkilerde ....ama zamana bırakın.......çünkü sevgı oldugu sürecede ikinizdede halledılır herşey...........Smile
Ara
tatlı@ dj
ya bu site ne ayak
Ara
ѕqρα кJмя
orta ayak ^^
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 956 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,058 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 779 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 716 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,698 04-12-2022, Saat: 07:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:16 PM